Urząd Miasta Bolesławiec – informator

Urząd Miasta Bolesławiec – informator
fot. UM Bolesławiec Poniżej prezentujemy aktualną listę adresów, numerów telefonów i e-maili związanych z podmiotami miejskimi.
istotne.pl urząd miasta, informator

Urząd Miasta, siedziba główna: Rynek 41-Ratusz
pozostałe lokalizacje: plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 oraz Aleja Wojska Polskiego 6
Kontakt:
Sekretariat: tel. 756456400, faks: 756456402
Sekretariat Prezydenta Miasta: tel. 756456451
Biuro Obsługi Interesanta: tel. 756456525
e-mail: umboleslawiec@um.boleslawiec.pl
Kierownictwo UM Bolesławiec:
Prezydent Miasta Bolesławiec Piotr Roman
I Zastępca Prezydenta Iwona Mandżuk-Dudek
II Zastępca Prezydenta Miasta Kornel Filipowicz
Sekretarz Miasta Jerzy Zieliński
Skarbnik Miasta Mirosława Mitek.

Prezydent oraz zastępcy przyjmują interesantów w poniedziałki w godz. od 13:00 do 16:00. Zapisy przyjmowane są codziennie w godzinach pracy Urzędu, a w dniu przyjęć – do godz. 13:00 w sekretariacie Urzędu Miasta, pok. 101. Telefonicznie pod numerem 756456400,7564 56401.
boleslawiec.eu

Ratusz – Rynek 41Nr pokojuNr telefonu
Sekretariat400756456400,
756456401
fax: 756456402
e-mail: umboleslawiec@um.boleslawiec.pl
Sekretariat Prezydenta451756456451
Przewodniczący Rady Miasta409756456409
Wydział Organizacyjno-Administracyjny410756456410
Referat Organów Gminy Miejskiej121756456414
Pełnomocnik Prezydenta ds. Obsługi Inwestorów305756456440
Rzecznik Prasowy Miasta204756456449
Wydział Rozwoju i Promocji Miasta305756456440
Wydział Finansowo-Budżetowy109756456420
Referat Budżetu i Rachunkowości108756456421
Referat Podatków i Opłat107756456424
Biurowiec – plac Piłsudskiego 1Nr pokojuNr telefonu
Biuro Obsługi InteresantaOkienko nr 1, 2756456525, 756456526
Wydział Mienia i Gospodarki Przestrzennej111756456524
Wydział Spraw Obywatelskich211756456540
Referat Urzędu Stanu Cywilnego210756456541
Referat Obronności i Reagowania209756456547
Wydział Społeczny301756456550, 756456559
Pełnomocnik Prezydenta ds. uzależnień508756456562
Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej503756456502
Wydział Zamówień Publicznych i Inwestycji Miejskich510756456570
Referat Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska504756456501
CWP – aleja Wojska Polskiego 6/1ANr pokojuNr telefonu
Referat Centrum Wspierania Przedsiębiorczości11756456490

Podmioty miejskie:

Placówki oświatowe:

  • Miejskie przedszkola publiczne:
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1
      ul. Jana Pawła II 50d
      tel. 757328988
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 2
      ul. M. Brody 17
      tel. 757322865
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3
      ul. Ceramiczna 5,
      Filia: ul. Dolne Młyny 42A
      tel. 757348410
      Filia: 757345664
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4
      ul. Sądowa 9
      tel. 757322576
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5
      ul. Zygmunta Augusta 16b
      tel. 757322661
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6
      ul. Piotra i Pawła 2,
      tel. 757322368
    • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 7
      ul. Górne Młyny 5
      tel. 757344026
  • Szkoły podstawowe:
    • Szkoła Podstawowa nr 3
      ul. Ceramiczna 5
      tel. 757348472
    • Szkoła Podstawowa nr 4
      ul. M. Brody 12
      tel. 757322458
  • Gimnazja samorządowe:
    • Gimnazjum Samorządowe nr 2
      ul. Bielska 5
      tel. 757323076
  • Miejskie zespoły szkół:
    • Miejski Zespół Szkół nr 1: Szkoła Podstawowa nr 5, Gimnazjum Samorządowe nr 4
      ul. Dolne Młyny 60,
      tel. 757345301
    • Miejski Zespół Szkół nr 2: Szkoła Podstawowa nr 1, Gimnazjum Samorządowe nr 1
      ul. Jana Pawła II 38c
      tel. 756444420
    • Miejski Zespół Szkół nr 3: Szkoła Podstawowa nr 2, Gimnazjum Samorządowe nr 3
      ul. Słowackiego 2
      tel. 757322270

(informacja: UM Bolesławiec)