Orliki BKS: 3 miejsce na turnieju w Jeżowie Sudeckim

Orliki BKS: 3 miejsce na turnieju w Jeżowie Sudeckim
fot. BKS W turnieju piłkarskim orlików chłopcy z Bolesławca zajęli 3 miejsce. BKS Bobrzanie zremisował w dwóch meczach grupowych, a z Top Gol Jelenia Góra wygrał w rzutach karnych.
istotne.pl bks bobrzanie, turniej, jeżów, sudecki, orliki

W niedzielę 21 września w Jeżowie Sudeckim odbył się pierwszy w sezonie 2008/2009 turniej piłkarski orlików. W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn. Bolesławiecki zespół, który wystąpił w odmłodzonym składzie, zremisował dwa mecze, w tym spotkanie ze zwycięzcą turnieju KKS Jelenia Góra, oraz wygrał w rzutach karnych z Top Jelenia Góra. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Igor Lipski – 3, Oskar Pochwała – 2, Filip Ziobrowski – 2 oraz Oskar Małecki – 1.

Orliki BKS Bobrzanie zajęli 3 miejsce na turnieju w Jeżowie SudeckimOrliki BKS Bobrzanie zajęli 3 miejsce na turnieju w Jeżowie Sudeckimfot. Orliki BKS

Trwa nabór do orlików

Trener Mirosław Szapiel i kierownik drużyny Mariusz Pochwała zapraszają na treningi utalentowanych piłkarsko i gotowych na ciężkie treningi chłopców z rocznika 1998/99. Zajęcia odbywają się na stadionie miejskim w poniedziałki i środy o godzinie 15:00.

(informacja MP/MZ)