Zakończono „Wakacyjną Akcję Mało Logiczną”

Zakończono „Wakacyjną Akcję Mało Logiczną”
fot. B.org Od lipca do września trwały prace nad spektaklem kończącym "Wakacyjną Akcję Mało Logiczną Absolutnie Spontaniczną".
istotne.pl bok-mcc, przedstawienie, grupa, interaktywna, działań, animacyjnych

Przez całe wakacje prowadzono w BOK warsztaty teatralne z młodzieżą z gimnazjów i szkół średnich. Tematyka warsztatów dotyczyła dojrzewania, sytuacji młodego człowieka we współczesnym świecie i sztuki współczesnej. Równolegle do działań teatralnych toczyła się akcja fotograficzna "BolesławiecJa". Każdy mógł przysłać zdjęcie-portret (bez względu na jakość fotografii) i tym samym mieć udział w stworzeniu wystawy, będącej symbolem integracji bolesławian w ich rodzinnym mieście.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Finał wakacyjnej Akcji odbył się 15 września w hallu i na scenie Forum. Wystawa zdjęć "BolesławiecJa" została połączona ze spektaklem Interaktywnej Grupy Działań Animacyjnych i przedstawieniem "Mój Ropenfeld", które było finałem dwumiesięcznej pracy podczas warsztatów teatralnych.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Interaktywna Grupa Działań Animacyjnych działa w BOK od października 2004 roku i skupia młodzież gimnazjalną, licealną i dorosłych. "Mój Ropenfeld" to trzecie przedstawienie przygotowane przez Grupę. "Wakacyjna Akcja Mało Logiczna Absolutnie Spontaniczna" jest projektem realizowanym przez Martę Jowczuk z Bolesławieckiego Ośrodka Kultury. Projekt wspierany jest przez Urząd Miasta.