Telewizja Lokalna została nominowana do nagrody

Telewizja Lokalna została nominowana do nagrody
fot. B.org Zakończył się pierwszy etap wyboru najlepszych lokalnych produkcji telewizyjnych. Bolesławiecka telewizja została nominowana w dwóch kategoriach: program informacyjny oraz wywiad.
istotne.pl konkurs, azart-sat, telewizja

26 redakcji telewizji lokalnych z całej Polski nadesłało blisko 190 prac na konkurs "To nas dotyczy", który organizowany jest przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Redakcje walczą o nagrody w trzech kategoriach: program informacyjny, wywiad oraz krótka forma telewizyjna-reportaż. Komisja programowa wyłoniła po 10 finalistów. Bolesławiecka Telewizja Lokalna "Azart-Sat" została nominowana w dwóch kategoriach: program informacyjny oraz wywiad. Spośród finalistów jury konkursu wybierze w listopadzie zwycięzców, którzy otrzymają nagrody, w tym nagrodę główną w każdej kategorii "Kryształowy Ekran".

Organizatorem konkursu "To nas dotyczy" jest Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, która zrzesza 143 firmy z branży mediów elektronicznych. Są to operatorzy telewizji kablowej reprezentujący ponad 70% krajowego rynku i docierający do ponad 4,5 miliona abonentów oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu i usług wykorzystywanych przez operatorów w ich działalności biznesowej. Konkurs jest przeznaczony dla ponad stu telewizji lokalnych, które swoje programy emitują w sieciach operatorów telewizji kablowej - członków PIKE.

Aktualizacja 2005-11-15 10:05

Znani już są zdobywcy nominacji w II Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych. Telewizja Lokalna "Azart-Sat" z Bolesławca niestety nie dostała się do finału.

Zobacz także

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej