Zakończone zostały zdjęcia do filmu „Fikszyn”

Zakończone zostały zdjęcia do filmu „Fikszyn”
fot. B.org Młodzi bolesławianie nakręcili już trzeci krótkometrażowy film. Jego premiera odbędzie się 6 października w kinie Forum.
istotne.pl film, przemysław filipowicz, fikszyn

"Fikszyn" jest kolejnym po "peronie B" i "Końcu Muru" krótkometrażowym projektem Przemysława Filipowicza (reżyseria, scenariusz). Tak jak w przypadku poprzednich produkcji główną rolę zagrał Marek Tabor, a partnerują mu Natalia Szklarska i Przemysław Filipowicz.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Zdjęcia do filmu trwały pięć dni, bo na tyle udało się pożyczyć kamerę od bolesławieckiego fotografa Leszka Wakuły. "Tempo kręcenia było zabójcze. Musieliśmy się wyjątkowo spieszyć i mamy nadzieję, że nie odbije się to na jakości nagranego materiału" mówi Przemysław Filipowicz. "Ciekawi mnie reakcja widzów, gdyż film będzie się różnił od naszych dwóch poprzednich krótkometrażówek. Liczę, że ich pozytywnie zaskoczy" mówi Marek Tabor.

Krótkometrażowy film amatorski "Fikszyn" jest teraz w fazie montażu i udźwiękowienia. Premiera odbędzie się 6 października o 19:00 w kinie Forum. Film będzie można obejrzeć za darmo. Producentem jest serwis Boleslawiec.org.

Zobacz także

Fikszyn - strona filmu

Koniec Muru - strona filmu