IstotneInformacje.pl mają najwyższą oglądalność

IstotneInformacje.pl mają najwyższą oglądalność
fot. Krzysztof Gwizdała W ubiegłym tygodniu na stronę IstotneInformacje.pl zajrzało ponad 13,8 tys. różnych osób. Portal jest na pierwszym miejscu pod względem oglądalności wśród stron związanych z Bolesławcem.
istotne.pl istotne.pl, rekord

Według najnowszych danych firmy Stat24.com portal IstotneInformacje.pl pobił kolejny rekord oglądalności. W ubiegłym tygodniu na stronę weszło 13 809 różnych osób. To najlepszy wynik w historii portalu.

„Choć może zabrzmi to nieskromnie, ale mamy najwyższą oglądalność. Nad stroną pracują cztery osoby: Gerard Augustyn, Krzysztof Dębiński, Marcin Zabawa i ja. Wspólnie chcemy podziękować przede wszystkim naszym czytelnikom, bo to wyłącznie dzięki nim odnieśliśmy taki sukces” mówi Krzysztof Gwizdała, redaktor naczelny portalu.

Liczba czytelników bolesławieckich stron w ubiegłym tygodniu. Dane za Stat24.com z 2008-11-10Liczba czytelników bolesławieckich stron w ubiegłym tygodniu. Dane za Stat24.com z 2008-11-10fot. Krzysztof Gwizdała

IstotneInformacje.pl od dawna prowadzą w rankingu stron związanych z Bolesławcem. Kolejna bolesławiecka witryna w klasyfikacji generalnej jest 206 miejsc za IstotneInformacje.pl, a wersja elektroniczna darmowej gazety aż 5 528 miejsc z tyłu.

(informacja ii)