Odbył się turniej Aloha Soccer Cup

Odbył się turniej Aloha Soccer Cup
fot. B.org Na piaskowych boiskach placu Księdza Popiełuszki rozegrano pierwszy turniej plażowej piłki nożnej ALOHA SOCCER CUP. Oprócz zmagań drużynowych kibice mogli obejrzeć konkurs na najszybszy strzał.
istotne.pl piłka nożna, aloha, cup, soccer

Żaden z uczestników turnieju się nie oszczędzał. Po części pozwoliła na to niedzielna, dość chłodna aura. Kibice byli świadkami sportowej zaciekłości i rywalizacji. Zobaczyli również wiele efektownych bramek. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęły "Marcepany" w składzie: Marlena Ruszat, Karolina Galant i Justyna Piestrzyńska. Na drugiej pozycji znalazły się "Aniołki-Diablice" czyli: Agnieszka Lasota, Ola Bered i Marta Preisner. Trzecie miejsce przypadło drużynie "Soccer 2000" w składzie: Natalia Sanetra, Justyna Suchorowska oraz Małgorzata Dębińska.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się zespół "Chrobry" czyli Paweł Piotrowski, Damian Łoniewski, Wiktor Bek, Emil Firszt i Andrzej Tofel. Tuż za nimi znalazł się "Casteam" w składzie: Marcin Cieśla, Monika Cieśla, Łukasz Rościszewski, Damian Kulesza i Adrian Kulesza. Trzecie miejsce wywalczył "Baxy 2000". W tym zespole zagrali: Rafał Zając, Michał Hetnar, Przemek Szurgot, Paweł Płóciennik oraz Mateusz Halczak.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Przy okazji turnieju rozegrano również konkurs na najszybszy strzał. Zwycięzcą tego konkursu został Mateusz Halczak. Mateusz posłał piłkę do bramki z prędkością 78 km/h. W konkursie oddano jeszcze strzał, po którym piłka mknęła z prędkością 92 km/h, ale niestety nie trafiła ona w światło bramki, dlatego próba nie została zaliczona.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

ALOHA SOCCER CUP to kolejny sportowo-rekreacyjny projekt Klubu Aloha. Serwis Boleslawiec.org był patronem medialnym rozgrywek.

Zobacz także

Klub Aloha