Sumptuastic wydał nową płytę

Sumptuastic wydał nową płytę
fot. Sumptuastic Kolejny krążek bolesławieckiego zespołu nosi nazwę "Cisza". Ogólnopolska premiera płyty miała miejsce 20 czerwca.
istotne.pl muzyka, sumptuastic

Sumptuastic to grupa siedmiu bardzo utalentowanych młodych osób, które za swój życiowy cel obrały podbicie muzycznego rynku w naszym kraju. Mają innowacyjne spojrzenie na muzykę, niekonwencjonalne rozwiązania i – co bardzo ważne – piękne i poetyckie teksty.

Wydawca płyty EMI Music Poland uważa, że Sumptuastic to nowe tchnienie w muzykę pop. Album "Cisza" zawiera szesnaście piosenek, m.in. nową wersja ich największego hitu czyli "Kołysanki", który teraz jest jeszcze bardziej melancholijny, ale także zabarwiony tak obecnie popularnymi brzmieniami r'n'b i hop-hopu. Na najnowszej płycie na wyróżnienie zasługują "Niepokonani", "Niepotrzebni", "Pacyfik" czy "Już nie wierzę". Ten ostatni to idealne nawiązanie do największych przebojów królowej francuskiego pop Mylene Farmer.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Specjalnie dla czytelników Boleslawiec.org zespół Sumptuastic przekazał pięć singli, promujących najnowszą płytę. Aby otrzymać singiel skorzystaj z formularza kontaktowego (znajdującego się w dziale Pomoc). Krążki otrzyma pierwsze pięć osób, które napiszą do redakcji.

Zobacz także

Sumptuastic