Są do wygrania bilety na spektakl

Są do wygrania bilety na spektakl
fot. krosny.pl Ireneusz Krosny jest niewątpliwie najbardziej znanym i uznanym mimem komicznym w Polsce, a jego sztuka, poprzez czystość formy i oryginalność stylu zyskuje coraz szerszą publiczność na całym świecie.
istotne.pl teatr, ireneusz, bilety, krosny

W tym tygodniu zapraszamy czytelników Boleslawiec.org do Legnicy, do obejrzenia pantomimy Ireneusza Krosnego. Podwójne wejściówki otrzymają trzy osoby, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na pytanie:

Kto napisał o Ireneuszu Krosnym: "Świeży, śmieszny, nie można mu się oprzeć"?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać odpowiedź za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w dziale POMOC.

Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to ogromna kreatywność. W swoich etiudach opowiada zarówno o historii jak i aktualnych przejawach życia społecznego i towarzyskiego, nie stroni od abstrakcji, absurdu. Każda z etiud posiada zaskakującą puentę i niesie w sobie jakieś przesłanie. Drugim źródłem siły jest oryginalny własny styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej.

Artysta wystąpi w środę w sali konferencyjnej hotelu Qubus w Legnicy. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 19:00. Informacje o rezerwacji w kasie Teatru Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, tel. (076) 723-35-05.

Zobacz także

Teatr Jednego Mima – Ireneusz Krosny