Kto awansuje do okręgówki z trzeciej grupy A-klasy? Zobacz terminarz spotkań

Kto awansuje do okręgówki z trzeciej grupy A-klasy? Zobacz terminarz spotkań
fot. www.sxc.hu Przedstawiamy terminarz meczów grupy trzeciej jeleniogórskiej A-klasy. Jak myślicie kto w sezonie 2019/2020 wywalczy awans do klasy okręgowej?
istotne.pl piłka nożna, terminarz, klasa a

Rywalizacja w grupie trzeciej jeleniogórskiej A-klasy zapowiada się emocjonująco. Do grupy trzeciej dołączył zespół Czarnych Lwówek, który z pewnością włączy się do walki o awans.

W grupie są solidne ekipy i bardzo trudno wytypować zespół, który awansuje. Jak myślicie, która z drużyn za rok będzie świętowała awans do okręgówki?

Pod sondą zamieszczamy terminarz spotkań.

Kto awansuje do okręgówki?
Rybak Parowa
15.06 % głosów: 39
LKS Mierzwin
12.36 % głosów: 32
Czarni Lwówek Śl.
11.97 % głosów: 31
KS Stare Jaroszowice
9.27 % głosów: 24
Twardy Świętoszów
7.34 % głosów: 19
Chrobry Nowogrodziec
6.18 % głosów: 16
Sparta Zebrzydowa
6.18 % głosów: 16
GKS Tomaszów Bol.
5.79 % głosów: 15
LZS Brzeźnik
5.79 % głosów: 15
LKS Ocice
5.02 % głosów: 13
LZS Łaziska
4.63 % głosów: 12
Orzeł Gościszów
4.25 % głosów: 11
GKS Iwiny
3.47 % głosów: 9
Górnik Węgliniec
2.70 % głosów: 7

Terminarz spotkań grupy III A-klasy, runda 1.

Pełny terminarz wszystkich grup jeleniogórskiej A-klasy znajdziecie na stronie 90minut.pl

Kolejka 1, w dniach 24-25 sierpnia 2019, godzina 15:00,

  • LKS MIERZWIN – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – KS STARE JAROSZOWICE
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – RYBAK PAROWA
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • GKS IWINY – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • LZS ŁAZISKA – LKS OCICE
  • LKS BRZEŹNIK – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI

Kolejka 2, w dniach 31 sierpnia/1 września 2019, godzina 15:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • LKS OCICE – LKS BRZEŹNIK
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – LZS ŁAZISKA
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – GKS IWINY
  • RYBAK PAROWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW
  • KS STARE JAROSZOWICE – SPARTA ZEBRZYDOWA
  • LKS MIERZWIN – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI

Kolejka 3, w dniach 7-8 września 2019, godzina 15:00,

  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – LKS MIERZWIN
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – KS STARE JAROSZOWICE
  • GKS IWINY – RYBAK PAROWA
  • LZS ŁAZISKA – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • LKS BRZEŹNIK – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LKS OCICE

Kolejka 4, w dniach 14-15 września 2019, godzina 15:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – LKS OCICE
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS BRZEŹNIK
  • RYBAK PAROWA – LZS ŁAZISKA
  • KS STARE JAROSZOWICE – GKS IWINY
  • LKS MIERZWIN – ORZEŁ GOŚCISZÓW
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – SPARTA ZEBRZYDOWA

Kolejka 5, w dniach 21-22 września 2019, godzina 15:00,

  •  SPARTA ZEBRZYDOWA – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
  • GKS IWINY – LKS MIERZWIN
  • LZS ŁAZISKA – KS STARE JAROSZOWICE
  • LKS BRZEŹNIK – RYBAK PAROWA
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • LKS OCICE – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW

Kolejka 6, w dniach 28-29 września 2019, godzina 15:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS OCICE
  • RYBAK PAROWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • KS STARE JAROSZOWICE – LKS BRZEŹNIK
  • LKS MIERZWIN – LZS ŁAZISKA
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GKS IWINY
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – ORZEŁ GOŚCISZÓW

Kolejka 7, w dniach 5-6 października 2019, godzina 15:00,

  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • GKS IWINY – SPARTA ZEBRZYDOWA
  • LZS ŁAZISKA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
  • LKS BRZEŹNIK – LKS MIERZWIN
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – KS STARE JAROSZOWICE
  • LKS OCICE – RYBAK PAROWA
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – GÓRNIK WĘGLINIEC

Kolejka 8, w dniach 12-13 października 2019, godzina 15:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • RYBAK PAROWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • KS STARE JAROSZOWICE – LKS OCICE
  • LKS MIERZWIN – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS BRZEŹNIK
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – LZS ŁAZISKA
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – GKS IWINY

Kolejka 9, w dniach 19-20 października 2019, godzina 15:00,

  • GKS IWINY – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • LZS ŁAZISKA – ORZEŁ GOŚCISZÓW
  • LKS BRZEŹNIK – SPARTA ZEBRZYDOWA
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
  • LKS OCICE – LKS MIERZWIN
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – KS STARE JAROSZOWICE
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – RYBAK PAROWA

Kolejka 10, w dniach 26-27 października 2019, godzina 14:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – RYBAK PAROWA
  • KS STARE JAROSZOWICE – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • LKS MIERZWIN – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – LKS OCICE
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS BRZEŹNIK
  • GKS IWINY – LZS ŁAZISKA

Kolejka 11, w dniach 2-3 listopada 2019, godzina 14:00,

  • LZS ŁAZISKA – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • LKS BRZEŹNIK – GKS IWINY
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – ORZEŁ GOŚCISZÓW
  • LKS OCICE – SPARTA ZEBRZYDOWA
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – LKS MIERZWIN
  • RYBAK PAROWA – KS STARE JAROSZOWICE

Kolejka 12, w dniach 09-10 listopada 2019, godzina 14:00,

  • CHROBRY NOWOGRODZIEC – KS STARE JAROSZOWICE
  • LKS MIERZWIN – RYBAK PAROWA
  • CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI – GÓRNIK WĘGLINIEC
  • SPARTA ZEBRZYDOWA – TWARDY ŚWIĘTOSZÓW
  • ORZEŁ GOŚCISZÓW – LKS OCICE
  • GKS IWINY – GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
  • LZS ŁAZISKA – LKS BRZEŹNIK

Kolejka 13, w dniach 16-17 listopada 2019, godzina 14:00,

  • LKS BRZEŹNIK – CHROBRY NOWOGRODZIEC
  • GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI – LZS ŁAZISKA
  • LKS OCICE – GKS IWINY
  • TWARDY ŚWIĘTOSZÓW – ORZEŁ GOŚCISZÓW
  • GÓRNIK WĘGLINIEC – SPARTA ZEBRZYDOWA
  • RYBAK PAROWA – CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI
  • KS STARE JAROSZOWICE – LKS MIERZWIN