Klasa Okręgowa: terminarz rozgrywek zespołów z powiatu bolesławieckiego

Klasa Okręgowa: terminarz rozgrywek zespołów z powiatu bolesławieckiego
fot. www.sxc.hu Znamy terminarz pierwszej rundy rozgrywek jeleniogórskiej klasy okręgowej. Na tym poziomie rozgrywkowym będziemy oglądać cztery zespoły z powiatu bolesławieckiego.

W zbliżających się jesiennych rozgrywkach piłkarskiej klasy okręgowej zagra zespół seniorów BKS Bolesławiec (spadkowicz) oraz drużyny z terenu powiatu bolesławieckiego: GKS Warta Bolesławiecka, Leśnik Osiecznica (beniaminek) i Piast Wykroty. Rywalizacja zapowiada się niezmiernie interesująco, szczególnie w bezpośredniej konfrontacji drużyn z naszego powiatu.

Najwyżej w tabeli po 1 rundzie znajdzie się?
BKS Bolesławiec
37.32 % głosów: 53
Leśnik Osiecznica
28.87 % głosów: 41
GKS Warta Bolesławiecka
19.72 % głosów: 28
Piast Wykroty
14.08 % głosów: 20

Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań drużyn z powiatu bolesławieckiego w jesiennej rundzie rozgrywek. Pełny terminarz znajdziecie na stronie 90minut.pl

Kolejka 1, 15 sierpnia 2019, godzina 14:00

  • BKS – Włókniarz Mirsk
  • Leśnik Osiecznica – Victoria Ruszów
  • Hutnik Pieńsk – GKS Warta Bolesławiecka
  • Włókniarz Leśna – Piast Wykroty

Kolejka 2, 17-18 sierpnia, godzina 17:00

  • Piast Wykroty – Pogoń Markocice
  • GKS Warta Bolesławiecka – Łużyce Lubań
  • Włókniarz Mirsk – Leśnik Osiecznica
  • Woskar Szklarska Poręba – BKS

Kolejka 3, 24-25 sierpnia, godzina 17:00

  • BKS – Pogoń Świerzawa
  • Leśnik Osiecznica – Woskar Szklarska Poręba
  • Włókniarz Leśna – GKS Warta Bolesławiecka
  • Stella Lubomierz – Piast Wykroty

Kolejka 4, 31 sierpnia-1 września, godzina 17:00

  • Pogoń Świerzawa –  Piast Wykroty
  • GKS Warta Bolesławiecka  Pogoń Markocice
  • BKSLeśnik Osiecznica

Kolejka 5, 7-8 września, godzina 16:00

  • Leśnik Osiecznica  Pogoń Świerzawa
  • Lechia Piechowice – BKS
  • Stella Lubomierz – GKS Warta Bolesławiecka
  • Piast Wykroty – Nysa Zgorzelec

Kolejka 6, 14-15 września, godzina 16:00

  • GKS Warta Bolesławiecka Piast Wykroty
  • BKS – Hutnik Pieńsk
  • Leśnik Osiecznica – Lechia Piechowice

Kolejka 7, 21-22 września, godzina 16:00

  • Hutnik Pieńsk – Leśnik Osiecznica
  • Łużyce Lubań – BKS
  • Piast Wykroty – Olimpia Kamienna Góra
  • Nysa Zgorzelec – GKS Warta Bolesławiecka

Kolejka 8, 28-29 września, godzina 16:00

  • Pogoń Świerzawa – GKS Warta Bolesławiecka
  • Victoria Ruszów – Piast Wykroty
  • BKS  Włókniarz Leśna
  • Leśnik Osiecznica – Łużyce Lubań

Kolejka 9, 5-6 października, godzina 15:00

  • Włókniarz Leśna – Leśnik Osiecznica
  • Pogoń Markocice – BKS
  • Piast Wykroty  Włókniarz Mirsk
  • GKS Warta Bolesławiecka – Olimpia Kamienna Góra

Kolejka 10, 12-13 października, godzina 15:00

  • Victoria Ruszów – GKS Warta Bolesławiecka
  • Woskar Szklarska Poręba – Piast Wykroty
  • BKS – Stella Lubomierz
  • Leśnik Osiecznica – Pogoń Markocice

Kolejka 11, 19-20 października, godzina 15:00

  • Stella Lubomierz – Leśnik Osiecznica
  • Piast Wykroty – BKS
  • GKS Warta Bolesławiecka – Włókniarz Mirsk

Kolejka 12, 26-27 października, godzina 14:00

  • Woskar Szklarska Poręba – GKS Warta Bolesławiecka
  • BKS – Nysa Zgorzelec
  • Leśnik Osiecznica – Piast Wykroty

Kolejka 13, 2-3 listopada, godzina 14:00

  • Piast Wykroty – Lechia Piechowice
  • Nysa Zgorzelec – Leśnik Osiecznica
  • GKS Warta Bolesławiecka  BKS Bolesławiec

Kolejka 14, 9-10 listopada, godzina 14:00

  • BKS – Olimpia Kamienna Góra
  • Leśnik Osiecznica  GKS Warta Bolesławiecka
  • Hutnik Pieńsk – Piast Wykroty

Kolejka 15, 16-17 listopada, godzina 13:30

  • Piast Wykroty – Łużyce Lubań
  • GKS Warta Bolesławiecka – Lechia Piechowice
  • Olimpia Kamienna Góra – Leśnik Osiecznica
  • Victoria Ruszów – BKS