Spectrum i Antidotum zagrali w Pegazie

Spectrum i Antidotum zagrali w Pegazie
fot. B.org W piątek na scenie wystąpiły zespoły, znane już bolesławieckiej publiczności. Kolejne koncerty organizowane przez BOK przyciągają coraz więcej widzów.
istotne.pl koncert, spectrum, antidotum

Koncert odbył się w ramach Piątkowych Spotkań Muzycznych. Jako pierwszy na scenę wszedł, znany już bolesławieckiej publiczności, zespół Spectrum. Jego muzyka charakteryzuje się dobrą grą basisty oraz finezyjnymi solówkami na gitarze. W piątkowym koncercie – oprócz obecnego wokalisty zespołu – wystąpił gościnnie wokalista nowogrodzkiego zespołu Beton. Obaj wykonali kilka własnych utworów. Można było również usłyszeć kilka coverów, między innymi "Roots bloody roots" Sepultury. Występ spodobał się bolesławianom. Spora grupa młodzieży tańczyła pod sceną. Na bis muzycy zagrali ponownie utwór Sepultury oraz własny kawałek "Podaj mi rękę".

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Po kilkuminutowej przerwie technicznej na scenie pojawił się zespół Antidotum, który również występował już kiedyś w Pegazie. Muzycy zagrali kilkanaście utworów, niestety bez wokalisty. Nie przeszkodziło to jednak publiczności w dobrej zabawie – pod sceną znalazła się ponownie spora grupa młodzieży.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Piątkowe spotkania muzyczne zyskują zainteresowanie – z koncertu na koncert przychodzi coraz więcej miłośników ciężkich brzmień.