Na bulwarze nad Bobrem zorganizowano majówkę

Na bulwarze nad Bobrem zorganizowano majówkę
fot. B.org Zawody jeździeckie, zmagania siłaczy i płukanie złota były głównymi atrakcjami majówki, którą zorganizowano na bulwarze nad Bobrem.
istotne.pl święto, majówka, jeździecka

Mimo siąpiącego deszczu wielu ludzi zjawiło się na bulwarze nad Bobrem. Bolesławianie mogli obejrzeć II Euroregionalne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody. Mogli też przyglądać się zmaganiom siłaczy.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Kowbojskie i indiańskie zabawy zręcznościowe, strzelanie z łuku, rzut podkową i kapeluszem, paintball – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano dla dzieci.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Warto przy okazji wspomnieć, że ceny jedzenia i picia – w przeciwieństwie do tych niedzielnych z Kliczkowa – były na normalnym poziomie. Organizatorem wtorkowej majówki był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronat nad wydarzeniem miał między innym Boleslawiec.org. Impreza została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.

Opinie czytelników

Fajne te bolesławieckie STRONG'i, ale szkoda, że tak mało uczestników. Może ktoś wpadnie na pomysł zorganizowania takich zawodów, ale indywidualnych (na pewno zawodników będzie więcej). Szkoda, że było brak prawdziwie siłowych konkurencji, takich gdzie zawodnik może naprawdę pokazać, na co go stać, a nie zmęczyć się śmiesznym ciężarem np. belki. Pokłon do organizatorów.

Obserwator, Polska