Stare Jaroszowice postawiły się Victorii Ruszów

istotne.pl 4 puchar, ks stare jaroszowice, victoria ruszów

W środę (15 sierpnia) na boisku w Kruszynie KS Stare Jaroszowice podejmowały Victorię Ruszów. Było to spotkanie pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Mecz lepiej zaczęli wyżej notowani goście, którzy wyszli na prowadzenie po strzale Dariusza Dziewiątaka. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali po rzucie karnym w wykonaniu Tomasza Króla. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Zobacz rzut karny w wykonaniu Tomasza Króla:

W 54 minucie Victoria wyszła ponownie na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się ponownie Dziewiątak, a kilka minut później na 3:1 dla gości podwyższył Jhonatan Borges. Strata dwóch bramek nie załamała ambitnie grających gospodarzy, którzy zdołali zmniejszyć prowadzenie za sprawą trafienia Michała Urbańskiego. Wynik do końca meczu już się nie zmienił choć okazje bramkowe miały obie ekipy. KS Stare Jaroszowice – Victoria Ruszów 2:3 (1:1).