MZK w Bolesławcu informuje, że 1 listopada na cmentarz będą kursowały autobusy linii nr: 0, 1, 3Bis i 4 wg rozkładu jazdy podanego na przystankach.
Poniżej rozkłady jazdy linii, które będą jeździć na cmentarz:
- linia nr 0 (Śluzowa cmentarz – Leśna – Zwycięstwa – al. Wojska Polskiego – Łasicka – Zygmunta Augusta – Spółdzielcza – al. Tysiąclecia – Gałczyńskiego – Staroszkolna – Chrobrego – Kościuszki – Góralska – Dolne Młyny – Orla – plac Piastowski – Śluzowa cmentarz)
- linia nr 1 (Śluzowa cmentarz – plac Piastowski – Orla – Dworzec PKS – Dolne Młyny – Góralska – Kościuszki – Ogrodowa – Chrobrego – Staroszkolna – Gałczyńskiego – al. Tysiąclecia – Spółdzielcza – Zygmunta Augusta – Łasicka – al. Wojska Polskiego – Zwycięstwa – Leśna – Śluzowa cmentarz)
- linia nr 4 (Kościuszki – Góralska – Graniczna – Staszica – Sądowa – Ogrodowa – Chrobrego – Żwirki i Wigury – Karola Miarki – Jeleniogórska – Leśna – Śluzowa cmentarz)
- linia nr 3Bis (osiedle Kwiatowe – Sadowa – Zabobrze – Widok – Zgorzelecka – Łokietka – Śluzowa cmentarz).