Zobacz najzdolniejszych uczniów i absolwentów z powiatu bolesławieckiego

Zobacz najzdolniejszych uczniów i absolwentów z powiatu bolesławieckiego
fot. Krzysztof Gwizdała Rozdano nagrody dla uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.
istotne.pl nagroda, efeb

W Teatrze Starym rozdano w piątek nagrody dla uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia oraz wykaz nagrodzonych osób.

Lista uczniów, którzy będą otrzymywać stypendium za wybitne wyniki w nauce za rok szkolny 2017/2018

Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu: Dominika Anna Hrycaj, Marcin Tadeusz Rogalski, Dawid Marcin Gorczyca, Oliwia Adriana Miszkiewicz, Karolina Galek, Sandra Wiktoria Muschol, Julia Anna Mańkiewicz, Michał Dominik Miśta.

II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu: Michał Jóźków, Magdalena Polańska, Mateusz Burdyna.

Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu: Janusz Artur Siudak, Aleksandra Gabriela Ziembikiewicz, Katarzyna Szajwaj, Mirela Stefanko, Aleksander Mikołaj Sawicki, Michał Andrzej Rudelicz, Anna Barbara Popko, Marta Anna Nowacka, Maciej Kazimierz Nawrot, Jacek Myjkowski, Oskar Błażej Lasko, Wiktoria Anna Kurt, Agata Kubica, Anna Koza, Aleksander Komarek, Patryk Grzegorz Kocioł, Maciej Kierys, Wiktoria Jędryczka, Mateusz Damian Friedek, Sara Emilia Dudzik, Hanna Marta Druzgała, Katarzyna Natalia Chyła, Wiktor Cawricz, Kornela Klaudia Baryluk, Monika Prosół, Krystian Sebastian Burdyna, Olaf Siedlecki.

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu: Wiktoria Wrzeszcz, Monika Świątkowska, Anna Romenśka, Urszula Kumoś, Katarzyna Bochenek, Maciej Hyjek, Wiktoria Klaudia Kopeć, Justyna Kowalik, Natalia Patrycja Gliniecka, Emilia Zofia Mielko.

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystańskiego we Wrocławiu: Alicja Maria Król.

Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu: Marceli Mateusz Jurczak, Jakub Kazimierz Sikora, Piotr Michał Tylutki, Przemysław Bielecki, Daniel Zatylny, Patryk Kacper Kamiński, Jarosław Gwozdowicz, Tomasz Marcin Marut.

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu: Agata Knapik, Julia Michalina Stańczyk, Kacper Gajda, Zofia Juda, Wojciech Jerzy Orleski, Alicja Barbara Basińska, Patryk Heryć, Magda Sawin, Wiktoria Elżbieta Kozinoga, Oliwia Kinga Janaszak, Pola Aleksandra Juchaniuk, Magdalena Anna Wilk, Katarzyna Marusiak, Przemysław Sulich, Karolina Zdunek, Dominik Paszko.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu: Filip Zarubiński, Aleksandra Urszula Markiewicz, Laura Kręzel, Jarosław Rafał Skrypnik, Gracjana Natalia Napolska, Aleksandra Maria Domzalska, Klaudia Józefa Bojanowska, Sandra Skrok, Patrycja Julia Midera, Marta Zborowska, Weronika Rejman, Dominika Weronika Mosiądz.

Wykaz uczniów z bardzo dobrą oceną z egzaminu czeladniczego

  • Błażej Kikisz, czeladnik w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, ocena bardzo dobry
  • Piotr Baran, czeladnik w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, ocena bardzo dobry
  • Patryk Wączyna, czeladnik w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, ocena celujący
  • Kamil Krzysztof Zdunek, czeladnik w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ocena bardzo dobry
  • Kamil Paweł Janowski, czeladnik w zawodzie dekarz, ocena bardzo dobry
  • Paweł Dudyński, czeladnik w zawodzie dekarz, ocena bardzo dobry
  • Paweł Dubiel, czeladnik w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  • Natalia Magdalena Sikora, czeladnik w zawodzie cukiernik, ocena bardzo dobry

Lista uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych Efebami

Lista uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018
Imię i nazwisko Szkoła Kryterium nagrody
Ida Sałek SP 1 najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie gimnazjalnym
Julia Magdalena Fulczyńska II LO najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie maturalnym dla absolwentów liceum ogólnokształcącego
Jakub Przybylski ZSM najwyższy wynik w powiecie bolesławieckim na egzaminie maturalnym dla absolwentów technikum
Magdalena Golsztajn ZSOiZ najwyższy wynik na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe dla absolwentów techników, wybitne wyniki w nauce – Laureatka X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (4 miejsce w Polsce)
Aleksandra Wołoszyn I LO 1 miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów Młodszych (U18) w lekkiej atletyce (bieg na 1500 m)
Eryka Dominika Janiec I LO 3 miejsce w trójskoku na MKZ LZS w lekkiej atletyce
Patryk Patreuha I LO 1 miejsce turniej par OPEN – MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 19-20
Dominika Kwaszcz ZSHiU 1 miejsce w finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce – skok w dal dziewcząt (5,85 m)
Gracjan Kozak I LO Brązowy medal Mistrzostw Europy U18 w rzucie dyskiem
Tobiasz Artur Burzyński I LO III miejsce na mistrzostwach krajowego zrzeszenia LZS w biegu na 2000 m z przeszkodami
Marcelina Drozdek ZSHiU Wicemistrzyni Polski LZS w LA w chodzie na 5000 m
Bartosz Rudziński PZSiPS II miejsce na X Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych
Tomasz Bochenek PZSiPS I miejsce na X Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych
Tomasz Hajde PZSiPS 7th European Youth Games for the Disabled "Emil Open" – Brno – złoty medal w biegu na 800 m
Piotr Obrzut PZSiPS XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych – złoty medal w przysiadzie
Zbigniew Pokropywny PZSiPS 7th European Youth Games for the Disabled "Emil Open" – Brno – złoty medal w biegu na 200 m
Jakub Patreuha I LO I miejsce turniej par OPEN – MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 19-20
Mikołaj Omiatacz II LO III miejsce w Międzynarodowym konkursie saksofonowym we Wrocławiu
Marta Szelągowska ZSE wybitne wyniki w nauce
Martyna Kowal ZSE wybitne wyniki w nauce
Ewa Aleksandra Będzińska ZSE wybitne wyniki w nauce
Dominika Ozga ZSE wybitne wyniki w nauce
Patrycja Gadzińska ZSB wybitne wyniki w nauce
Łukasz Maciej Osipa ZSB wybitne wyniki w nauce
Dominika Patrycja Picheta ZSB wybitne wyniki w nauce
Damian Kożuchowski II LO wybitne wyniki w nauce
Monika Matuszewska ZSE wybitne wyniki w nauce
Julia Bancer ZSHiU wybitne wyniki w nauce
Martyna Orłowska ZSHiU wybitne wyniki w nauce
Radosław Lisiecki ZSHiU wybitne wyniki w nauce
Patrycja Jaskot ZSHiU wybitne wyniki w nauce
Kornel Pańków ZSM wybitne wyniki w nauce
Dominik Bezkorowajny ZSM wybitne wyniki w nauce
Wawrzyniec Oliwa I LO wybitne wyniki w nauce
Alicja Myśliwiec I LO wybitne wyniki w nauce
Julia Babijczuk I LO wybitne wyniki w nauce
Joanna Weronika Błaszczyk I LO wybitne wyniki w nauce
Tomislav Pranić II LO wybitne wyniki w nauce
Paulina Martyna Owerko II LO wybitne wyniki w nauce
Zuzanna Miertuszka ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Paulina Bożęcka ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Klaudia Michalina Dzedzej ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Wiktoria Aleksandra Stefanko ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Joanna Karolina Proć ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Rafał Adam Nadzieja ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Katarzyna Strojek ZSOiZ wybitne wyniki w nauce
Dagmara Aleksandra Szuk ZSE wybitne wyniki w nauce