Znamy najlepszych bolesławieckich biegaczy

Znamy najlepszych bolesławieckich biegaczy
fot. UM Bolesławiec W Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” w Bolesławcu nastąpiło podsumowanie cyklu „Cztery Pory Roku – Biegaj z MOSiR”.
istotne.pl um bolesławiec, mosir bolesławiec, klub biegacza

Cykliczne zawody „Cztery Pory Roku – Biegaj z MOSiR” mają na celu popularyzację i upowszechnianie biegów jako najprostszej formy aktywności ruchowej oraz integrację środowisk sportowych.

Organizatorami imprezy są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza Bolesławiec. 25 stycznia w CIK-u ogłoszono wyniki w klasyfikacji generalnej oraz wręczono nagrody zwycięzcom cyklu zawodów.

Oto nazwiska najlepszych:

Bieg Krasnala – dziewczęta

  1. Wiktoria Witwicka
  2. Alicja Różyło
  3. Julia Górz
  4. Oliwia Radwańska
  5. Lena Zając

Bieg Krasnala – chłopcy

  1. Kryspin Zając
  2. Ksawery Kozioł
  3. Adam Miżdal
  4. Maksymilian Jazłowiecki
  5. Tycjan Wójcik

Bieg Dzieci 7-9 lat – dziewczęta

  1. Anna Madej
  2. Livia Grzybowska
  3. Justyna Anolik

Bieg Dzieci 7-9 lat – chłopcy

  1. Jakub Wójcik
  2. Oliwier Miżdal
  3. Sebastian Dzierżyk
  4. Kacper Drozdek

Bieg Dzieci 10-12 lat – dziewczęta

  1. Justyna Dzierżyk
  2. Magdalena Witwicka
  3. Marcelina Zawada

Bieg Dzieci 10-12 lat – chłopcy

  1. Oliwer Skorupiński
  2. Piotr Różnicki
  3. Igor Sadowski

Bieg Dzieci 13-15 lat – dziewczęta

  1. Karolina Zawada
  2. Roksana Hola
  3. Katarzyna Abramowicz

Bieg Dzieci 13-15 lat – chłopcy

  1. Gabriel Sadowski
  2. Jan Krupa
  3. Michał Marszałek

Bieg Kobiet K16

  1. Julia Rozenbajger
  2. Klaudia Hola
  3. Karolina Zawada

K28

  1. Małgorzata Nowak
  2. Marta Drab
  3. Sabina Rzepka

K40

  1. Katarzyna Skorupińska
  2. Bożena Król
  3. Katarzyna Witwicka

K55

  1. Marlena Zazula

Bieg Mężczyzn M16

  1. Dawid Lachowski
  2. Łukasz Kata
  3. Michał Domowicz

M28

  1. Łukasz Leś
  2. Marek Kijowski
  3. Krzysztof Żak

M40

  1. Piotr Skorupiński
  2. Mariusz Witwicki
  3. Piotr Kania

M55

  1. Andrzej Kupisz
  2. Kazimierz Zajć
  3. Kornel Filipowicz

Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie MOSiR-u.