Nowogrodziec i Łaziska wygrały swoje mecze. Kto wywalczy awans do okręgówki?

Nowogrodziec i Łaziska wygrały swoje mecze
fot. MZ Walka lidera z wiceliderem grupy III jeleniogórskiej Klasy A o awans do Klasy Okręgowej będzie emocjonująca do samego końca rozgrywek. Łaziska mają tylko punkt straty do prowadzącego Chrobrego.
istotne.pl 4 chrobry nowogrodziec, ks łąka, gks gromadka, lzs łaziska

W czwartek (3 maja) zaległą kolejkę spotkań rozegrały zespoły Klasy A. Lider tabeli podejmował u siebie KS Łąka. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 6:0, a całe spotkanie wygrali 8:0. Na listę strzelców wpisali się: Robert Zarzycki (2), Bartek Kojder (2), Marcin Potyszka (2), Adrian Paruch i Bartosz Fafiński (gol samobójczy).

Natomiast wicelider KS Łaziska podejmował GKS Gromadkę. Ten mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Gola na wagę zwycięstwa, w pierwszej połowie spotkania, zdobył: Krystian Micygiewicz.