BKS: podział punktów w meczu z Cosmosem Radzimów

BKS zremisował z Cosmosem Radzimów
istotne.pl 4 bks bolesławiec, cosmos radzimów

Środowy mecz lepiej zaczęli goście, którzy od 3 minuty prowadzili 1:0 za sprawą gola Sebastiana Janczewskiego. Gospodarze nie potrafili skutecznie odpowiedzieć na bramkę rywali. Warto odnotować, że pierwszy celny strzał BKS oddał dopiero w 45 minucie spotkania. Więcej z gry miał Cosmos, który przy lepszej skuteczności mógł do przerwy prowadzić dwoma lub trzema bramkami.

BKS zremisował z Cosmosem RadzimówBKS zremisował z Cosmosem Radzimówfot. MZ

Po przerwie przewagę zyskał BKS i w 60 minucie za sprawą gola Adriana Kuleszy wyrównał wynik spotkania. Niestety, więcej goli w tym meczu już nie padło. Kolejny już mecz nasz zespół grał chaotycznie. Brakowało celnych podań, strzałów i pomysłów na grę. Dodatkowo w 90 minucie meczu Adrian Kulesza otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić murawę. W środowym spotkaniu w drużynie BKS zadebiutował junior młodszy – Adrian Puzio. Młody zawodnik, w doliczonym czasie gry mógł przesądzić o wyniku spotkania, ale zabrakło zimnej krwi. Adrian to nie jedyny zawodnik juniorów młodszych, który zagrał w meczach seniorów. Wcześniej (m.in. w meczu z Wartą Bolesławiecką) bramki BKS strzegł młody golkiper – Jakub Walczak.