Rybak Parowa w 3 rundzie Okręgowego Pucharu Polski

Radość piłkarzy Rybaka Parowa
istotne.pl 4 bks bolesławiec, rybak parowa

W meczu 2 rundy Okręgowego Pucharu Polski Rybak Parowa wygrał u siebie z BKS-em Bolesławiec 3:2 (1:0) i awansował do 3 rundy tych rozgrywek. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy w 23 minucie spotkania wyszli na prowadzenie za sprawą gola Rafała Mazura, który wyprzedził zawodników BKS, przejął piłkę i wpakował ją do bramki.

Kilka minut po zmianie stron niezdecydowanie obrony wykorzystał Jarosław Ryś i było 2:0 dla Rybaka. Chwilę później arbiter podyktował rzut karny dla BKS, za zagranie ręką jednego z zawodników gospodarzy. Do piłki podszedł Eryk Kliwak i zdobył dla swojej drużyny bramkę kontaktową. Chwilę później było 3:1 dla gospodarzy. Sprytem wykazał się Damian Pagórski, który widząc wysuniętego golkipera BKS-u pokonał go lobem.

To nie był jednak ostatni gol na boisku w Parowej. Pięć minut przed końcem spotkania pięknym uderzeniem z 40 metrów popisał się Paweł Rudkowski i było 3:2. Więcej bramek w tym meczu już nie padło. Gospodarze wygrali i awansowali do dalszych rozgrywek.