LDJ: BKS pewnie pokonał Karkonosze

Juniorzy Starsi BKS
fot. MZ Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla piłkarzy Tomasza Jasińskiego. Tym zwycięstwem bolesławianie praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w dolnośląskich rozgrywkach. BKS zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli.
istotne.pl 4 karkonosze jelenia góra, bks bolesławiec

We wtorek (7 maja) juniorzy starsi BKS Bolesławiec, w ramach rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Juniorów, pokonali przy Spółdzielczej rówieśników z Karkonoszy Jelenia Góra 3:0 (1:0). Wynik mógłby być wyższy, gdyby nasi piłkarze wykorzystali więcej stwarzanych przez siebie sytuacji, a było ich sporo.

W 12 minucie Adrian Puzio, który popisał się mocnym uderzeniem z 18 metra. Piłka odbiła się się od słupka i wpadła bramki. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Kamil Tyndyk. Natomiast pod koniec meczu jego wynik ustalił Kamil Skiba, który wykorzystał błąd bramkarza gości, przejął piłkę i wpakował ją do bramki.

Bramki: Puzio (12'), Tyndyk (69'), Skiba (83').

Po tym meczu piłkarze BKS zajmują 7 miejsce w tabeli (na 14 drużyn) i są już pewni utrzymania w lidze dolnośląskiej.

BKS: Walczak, Tyndyk, Tabor (80' Wolski), Nakonieczny, Medyński (80' Komada), Skorupiński (46' Skiba), Puzio, Latała (80' Cieśla), Kwoczka, Gudzowski (55' Posadowski), Kowalonek.