BKS przegrywa w Wąsoszu

Kadra BKS na wiosnę 2019
istotne.pl 4 bks bolesławiec, orla wąsosz

Losy sobotniego spotkania właściwie rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Wprawdzie mecz był w miarę wyrównany, jednak to zawodnicy gospodarzy potrafili wykorzystać nasze błędy. Orla Wąsosz wyszła na prowadzenie już w 6 minucie. Wtedy po strzale Sobieraja i rykoszecie piłka wpadła do naszej bramki. BKS Bolesławiec także miał swoje sytuacje. Najlepszą miał Daniel Ziółkowski jednak strzał pomocnika naszego zespołu przeszedł nad poprzeczką bramki gospodarzy. Ładnie parę razy uderzał też Adrian Puzio jednak za każdym razem piłka padała łupem bramkarza Orli Wąsosz. Tuż przed przerwą po celnym strzale z rzutu karnego gospodarze wyszli na prowadzenie 2:0 i sytuacja naszego zespołu zrobiła się trudna.

W drugiej połowie BKS Bolesławiec przeważał jednak nie było efektów w postaci strzelonego gola. Orla Wąsosz skupiła się na bronieniu dostępu do własnej bramki i dobrze jej to wychodziło. Na domiar złego w 83 minucie, po ładnym uderzeniu zza pola karnego, zrobiło się 3:0 i kolejna porażka naszego zespołu stała się faktem.

Następny mecz nasz zespół rozegra już w środę (01.05, godz. 17:00). BKS Bolesławiec przy Spółdzielczej podejmie Apis Jędrzychowice.

Orla Wąsosz – BKS Bolesławiec 3:0 (2:0).

Bramki: Sobieraj (6'), Kobyliński (40'), Kędziora (83').

BKS: Różnicki, Olesiński, Lisowski (68' Mucha), J. Bochnia, Kliwak (żk) (79' Skiba), Biały, Zagórski (żk), Ziółkowski (79' Dmuchowski), A. Puzio (żk), Graczyk (84' Kowalonek), Majka.