materiał promocyjny

Oferty pracy w Salonie Płytek i Armatury Amada

Salon Płytek Amada w Bolesławcu
fot. istotne.pl W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (2 osoby) na stanowisko – doradca handlowy klienta, w salonie wyposażenia wnętrz w Bolesławcu.
istotne.pl 4 praca, salon płytek amada

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klientów Salonu
  • Prezentacja produktów
  • Ewidencja w programie sprzedażowym SUBIEKT GT
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja zamówień
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i ekspozycję produktów w salonie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w handlu na podobnym stanowisku
  • Znajomość efektywnych technik sprzedaży i negocjacji
  • Poczucie estetyki
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu SUBIEKT GT
  • Mile widziana znajomość branży płytek ceramicznych i wyposażenia wnętrz

Oferujemy:

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat) w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realną możliwość rozwoju osobistego
  • Szkolenia techniczne i produktowe

Jeśli szukasz ambitnej pracy, w miejscu z dobrą atmosferą, wśród życzliwych ludzi to zapraszamy do naszego zespołu! Zapewniamy stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników sprzedaży.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: [email protected]

SALON PŁYTEK I ARMATURY
AMADA Anna Nieradka
ul. Orla 6
59-700 Bolesławiec

Tel. salon: 531-433-720
Tel. projekty: 695-747-242