Chrobry wygrywa z Łaziskami i coraz pewniej zmierza do awansu

Chrobry Nowogrodziec coraz bliżej awansu
istotne.pl 4 chrobry nowogrodziec, lzs łaziska

W niedzielnym meczu na szczycie grupy III jeleniogórskiej A-klasy Chrobry Nowogrodziec pokonał u siebie LZS Łaziska 4:1 (1:1). Dzięki niedzielnej wygranej z wiceliderem zespół z Nowogrodźca przybliżył się do upragnionego awansu do klasy okręgowej. Niedzielne spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy już na początku pierwszej połowy wyszli na prowadzenie za sprawą gola Andrzeja Skrzypka. Jednak później strzelał już tylko Chrobry. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Bartek Kojder. Później na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Marcin Potyszka, który najpierw pokonał bramkarza z Łazisk z rzutu wolnego, a następnie z rzutu karnego. Wynik meczu na 4:1 dla Chrobrego ustalił Nikolas Niedzielski.

Czy Chrobry Nowogrodziec awansuje do okręgówki?