materiał promocyjny

Gdzie w Bolesławcu można znaleźć pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku?

Grupa ludzi
fot. iStock Dla jednego z naszych Klientów szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: drukarz. Nowy zakład, duża hala produkcyjna i systematyczny wzrost produkcji. Zakupiono kilkanaście nowych drukarek, na tę chwilę zostało do obsadzenia 5 nowych stanowisk pracy. Praca od zaraz do czasu uzupełnienia wakatów.
istotne.pl 4 praca, oferta pracy

Co możemy zaoferować?

  • umowę o pracę (w pierwszym okresie zatrudnienia umowa z agencją pracy Randstad Polska, gwarantujemy te same warunki finansowe jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie naszego Klienta na takim samym stanowisku)
  • pełny etat (40 godz. tygodniowo, jeśli wypracujesz ich więcej, gwarantujemy wynagrodzenie za każdą nadgodzinę: 50% lub 100%)
  • praca na 2 zmiany 6-14 i 14-22
  • praca od poniedziałku do piątku (czasem jest potrzeba pracy w sobotę, ale wtedy zapłacimy Ci 100% stawki dodatkowo)możliwość przyuczenia do zawodu (przez miesiąc
  • będzie pomagał Ci wyznaczony w tym celu doświadczony pracownik)

Jaki będziesz miał zadania?

  • nanoszenie nadruku na elementy plastikowe, metalowe i inne (praca przy drukarkach różnego typu)
  • obsługa maszyny/drukarki (również małe, manualne urządzenia)
  • kontrola jakości efektów własnej pracy

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • chęci do pracy
  • zdolności manualnych
  • dokładności, skrupulatności
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki nowego zawodu

UWAGA: Liczba wolnych miejsc pracy: 5

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do biura, Bolesławiec, al. 1000-lecia 10 a/b, II piętro, nad przychodnią medycyny pracy „Chumed″ w godz. 9.00 do 16.00. Proszę zabrać ze sobą CV, kopię świadectwa z ostatniej szkoły i kopie świadectw pracy od poprzednich pracodawców.

Kontakt telefoniczny: 605 502 701.

Agencja zatrudnienia nr licencji 47

Logo RandstadLogo Randstadfot. Randstad