Piłkarze BKS zremisowali w Lubaniu

Piłkarze na boisku
fot. G. Bereziuk Sobotnim meczem drużyna seniorów BKS rozpoczęła rozgrywki rundy wiosennej. W pierwszym, wyjazdowym spotkaniu nasi piłkarze zremisowali z Łużycami Lubań 1:1.
istotne.pl 0 łużyce lubań, bks bolesławiec

Pierwszą bramkę zdobyli piłkarze BKS. Pod koniec pierwszej połowy w polu karnym gospodarzy został sfaulowany Nowak. Rzut karny na bramkę zamienił Rissmann. Jeszcze przed gwizdkiem arbitra na przerwę Łużyce wyrównały. Bramka padła po udanym dośrodkowaniu gości, a jej autorem był Wichowski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, mimo że piłkarzy BKS dopingowała 40 osobowa grupa kibiców z Bolesławca.

Sobotni mecz był pierwszym, jaki rozegrała drużyna seniorów BKS w rundzie wiosennej rozgrywek IV ligi. Pierwsza kolejka spotkań miała się rozpocząć już dwunastego marca, jednak niekorzystna pogoda była powodem przełożenia meczy na koniec miesiąca.

Kolejny mecz piłkarze BKS rozegrają już w środę w Zgorzelcu. Spotkanie z Nysą Zgorzelec rozpocznie się o godzinie 16.00 na stadionie przy ul. Maratońskiej 1.