Data | Godzina | Miejsce | Nazwa imprezy |
---|---|---|---|
1.09. | 10.00 | Ośrodek Wodno-Sportowy, ul. Spacerowa 24 | „Sportowe Wakacje – Wakacje bez nudy” (zakończenie) |
1.09. | 11.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Parasol Wrocław (Liga Dolnośląska Juniorów Starszych) |
1.09. | 17.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Prochowiczanka Prochowice (IV Liga Seniorów) |
2.09. | 11.00 | Boisko, ul. Topolowa | Mecz piłki nożnej KS Kolonia Bolesławiec – LKS Mierzwin |
2.09. | 11.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Kuźnia Jawor (Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych) |
3.09. | 11.30 | Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Staroszkolna 6 | „Niepodległa w poezji narodowej”. Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Miłośników Poezji. Spotkanie otwarte – zapraszamy wszystkich zainteresowanych |
3.09. | 19.00 | Sala Forum | Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok/ „Zimna wojna”/dramat/Polska, Francja, Wielka Brytania/2018 |
7.09. | 11.00-12.30 | Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Dolne Młyny 60 | Narodowe Czytanie |
10.09. | 19.00 | Bolesławiecka Bazylika Maryjna, ul. Kościelna 3 | 53. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans im. A. Markowskiego / Opera „Sen Scypiona” Johann Adolf Hasse. Dzieło wykonają niemieccy soliści oraz grająca na instrumentach historycznych Wrocławska Orkiestra Barokowa pod batutą Jarosława Thiela. (Wstęp wolny) |
10.09. | 19.00 | Sala Forum | Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok/ „McQueen”/dokumentalny/Wielka Brytania/2018 |
11.09. | 17.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Miedź Legnica (Liga Dolnośląska Juniorów Starszych) |
12.09. | 17.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Parasol Wrocław (Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych) |
15.09. | 16.00 | Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Bielska | Mecz o Mistrzostwo III ligi Tenisa Stołowego TOP II Bolesławiec – TOP I Bolesławiec |
15.09. | 17.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Odra Ścinawa (IV Liga Seniorów) |
16.09. | 10.00 | Wiadukt Plaza – Skate Park | „Niedziela nad Bobrem” – impreza sportowo-rekreacyjna |
16.09. | 11.00 | Boisko, ul. Topolowa | Mecz piłki nożnej KS Kolonia Bolesławiec – Znicz Kruszyn |
17.09. | 19.00 | Sala Forum | Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok/„Lato” Obyczajowy/Francja,Rosja/2018 |
22.09. | 11.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Miedź Legnica (Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych) |
22.09. | 12.00 | Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Bielska | Mecz o mistrzostwo V ligi Tenisa stołowego Grupa jeleniogórska TOP IV Bolesławiec – TOP V Bolesławiec |
22.09. | 14.00 | Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Bielska | Mecz o mistrzostwo IV ligi Tenisa stołowego Grupa jeleniogórska TOP III Bolesławiec – LZS Błękitni Krzewie Wielkie |
24.09. | 19.00 | Sala Forum | Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok/„Dogman”/ Dramat/ Włochy, Francja/2018 |
27.09. | 19.00 | Sala Forum | Stare Dobre Małżeństwo – koncert |
28.09. | 6.00-14.00 | Sala Forum | Spektakle teatralne w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa |
29.09. | 11.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Lechia Dzierżoniów (Liga Dolnośląska Juniorów Starszych) |
29.09. | 16.00 | Stadion Miejski, ul. Spółdzielcza 2 | BKS – Orla Wąsosz (IV Liga Seniorów) |
29.09. | 16.00 | Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Bielska | Mecz o Mistrzostwo III ligi Tenisa Stołowego TOP I Bolesławiec – UKS Żak Gierałtowiec |
do 21.09. | Ratusz | Wystawa poplenerowa 53. Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno-Rzeźbiarskiego w Bolesławcu (czynna w godzinach pracy Ratusza) | |
1.09.-30.09. | godzina do uzgodnienia | Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Staroszkolna 6 | Elżbieta Śnieżkowska-Bielak „Domik – przyjaciel Dominika”. Z cyklu „Wesołe bajeczki Jedyneczki”. Głośne czytanie i zabawy edukacyjne – zajęcia cykliczne dla grup przedszkolnych (Impreza dla grup zorganizowanych dzieci – wraz z rodzicami i opiekunami) |
1.09.-30.09. | Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Staroszkolna 6 | Jacob Ludwig Karl Grimm – wystawka ze zbiorów biblioteki w 155. rocznicę śmierci |
Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w programie!