StarBol pokonał KKS Siechnice 89:82

Logo KK StarBol Bolesławiec
fot. KK StarBol Seniorzy StarBolu pokonali przed własną publicznością koszykarzy KKS VB-Leasing Siechnice 89:82 (25:12, 22:12, 16:22, 15:32, 11:4). Najwięcej emocji dostarczyła końcówka spotkania
istotne.pl 0 mecz, koszykówka

W niedzielę 30 listopada seniorzy KK StarBol podejmowali koszykarzy z Siechnic. W pierwszych dwóch kwartach mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy. Po 20 minutach spotkania bolesławianie prowadzili 47:24.

Wysokie prowadzenie wyraźnie zdekoncentrowało StarBolowców. W drugiej połowie spotkania goście zaczęli odrabiać straty. Na 3 minuty przed końcem czwartej kwarty StarBol miał tylko 13 punktów przewagi. W przeciągu kolejnych 2 minut goście zdołali zniwelować stratę do jednego punktu. Na 20 sekund przed końcem meczu na tablicy był remis 77:77.

W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem 78:78 i potrzebna była dogrywka, w której koszykarze StarBolu opanowali nerwy i wygrali 11:4.

KK StarBol Bolesławiec – KKS VB-Leasing Siechnice 89:82 (25:12, 22:12, 16:22, 15:32, 11:4). KK StarBol: Krzysztof Buciak 5 (1x3), Kamil Milancej 15, Paweł Minciel 31 (1x3), Zbigniew Owczarek 9, Wojciech Klimek 29 – Damian Krajewski, Mariusz Sokal i Jakub Gryń. Trenerem ekipy jest Jarosław Leszczyński.