Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku obejrzeli nasz portal

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku obejrzeli nasz portal
fot. Gerard Augustyn W siedzibie bolesławieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyła się prelekcja poświęcona internetowi. Krzysztof Gwizdała opowiadał o portalu IstotneInformacje.pl
istotne.pl utw, wykład, istotne.pl, krzysztof gwizdała

Podczas spotkania ze słuchaczami bolesławieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbyło się w poniedziałek 1 grudnia, Krzysztof Gwizdała opowiadał o serwisie IstotneInformacje.pl. Mówił między innymi, że internet ma przewagę nad pozostałymi mediami. „Jeżeli coś jest emitowane w telewizji lokalnej, można to tylko obejrzeć, jeżeli coś jest w gazecie, można to jedynie przeczytać. W internecie można obejrzeć, przeczytać, ale przede wszystkim skomentować” powiedział redaktor naczelny portalu.

fot. Gerard Augustyn
fot. Gerard Augustyn

Krzysztof Gwizdała mówił także o tym, jak się poruszać po serwisie oraz w jaki sposób Czytelnik może wyszukać interesujące go informacje. Zachęcał słuchaczy UTW do rejestrowania się i publikowania komentarzy. „Chcemy, żeby bolesławianie współtworzyli ten portal; żeby była to też ich strona. Państwa głos jest ważny” podkreślił podczas poniedziałkowego spotkania. – „Są dziedziny, w których jesteście Państwo specjalistami. Może warto byłoby się tą wiedzą podzielić?”.

fot. Gerard Augustyn
fot. Gerard Augustyn

W wykładzie Krzysztofa Gwizdały uczestniczyło około 20 słuchaczy bolesławieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

fot. Gerard Augustyn

(informacja ii)