W tabeli IV ligi prowadzi BKS

Podarta piłka na trawie
istotne.pl 0 gks kobierzyce, bks bolesławiec

W sobotę BKS rozgrywał wyjazdowe spotkanie z GKS Kobierzyce. Nasz zespół miał przewagę od pierwszych minut meczu, ale nie potrafił udokumentować tego strzeleniem gola. Dopiero w 43 minucie padła pierwsza bramka. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Akacki i było 1:0 dla bolesławian.

W 63 minucie padła bramka dla gospodarzy. Niestety był to gol samobójczy Jacka Jasińskiego. Siedem minut później gospodarze strzelili na 2:1 i dopiero widmo porażki podziałało na naszych piłkarzy mobilizująco. W 80 minucie gola na remis (2:2) uzyskał Tomek Jasiński, zaś dwie minuty później zwycięską bramkę dla BKS strzelił Paweł Rissmann. BKS pokonał na wyjeździe GKS Kobierzyce 3:2. Dzięki czwartemu z rzędu zwycięstwu nasi piłkarze awansowali na I miejsce w tabeli rozgrywek IV-ligi.

(informacja: BKS Bolesławiec)