Wylosowano członków Komisji Wyborczych

Wylosowano członków Komisji Wyborczych
fot. A. Gergont Znane już są nazwiska bolesławian, którzy w czasie wrześniowych wyborów parlamentarnych zasiadać będą w 18 Obwodowych Komisjach Wyborczych. Losowanie odbyło się w piątek w Sali Rajców.
istotne.pl wybory, losować

W wyniku losowania Prezydent Miasta, w stosownym zarządzeniu powołał następujące komisje wyborcze:

1. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 3, ul. Ceramiczna 5. Skład komisji: Bogusława Piotrowska, Irena Zarazińska, Tomasz Sobczyński, Wacław Kur, Zbigniew Buciak, Małgorzata Ala Minarska, Krystyna Mucha, Jadwiga Mucha, Marcin Zapiór, Andrzej Izdebski, Franciszek Kwiatkowski.

2. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Ceramiczna 5. Skład komisji: Paweł Furtak, Marek Zaraziński, Andrzej Perłowski, Maria Wiśniewska, Mieczysław Krestow, Leokadia Barbara Rudelicz, Mateusz Mucha, Andrzej Michalski, Bartłomiej Galiński, Marta Glinicka, Mariusz Ruchała.

3. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 z siedzibą w Gimnazjum Samorządowym nr 4, ul. Dolne Młyny 60. Skład komisji: Franciszka Lasota, Grażyna Rzemek, Iwona Perłowska, Grażyna Chalewicz, Paweł Kucharski, Andrzej Sosnowski, Hanna Markiewicz, Jerzy Bram, Halina Zdunek, Wiesław Cymbała, Teresa Gembarzewska.

4. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 5, ul. Dolne Młyny 60. Skład komisji: Elwira Walera, Paweł Rzemek, Anna Russ, Natalia Król, Olga Pastuszak, Beata Teresa Dębińska, Ewa Kołodziej, Krzysztof Szaja, Anna Kowalik, Mirosława Popek, Szymon Dębowski.

5. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu nr 8, ul. Górne Młyny 5. Skład komisji: Agnieszka Parubocza, Agnieszka Dudek, Krystyna Bogumił, Marta Pabisz, Marian Kilimnik, Monika Król, Ewa Ambroży, Halina Biernat, Bożena Smoga, Katarzyna Dudek, Marta Fidor.

6. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 2, ul. Mikołaja Brody 17. Skład komisji: Renata Kurenda, Anna Woźniak, Aleksandra Bogumił, Dariusz Kamysz, Jacek Teler, Joanna Filiństyńska, Janina Hudyma, Teresa Kozłowska, Dariusz Filistyński, Zofia Izdebska, Maria Szydlik.

7. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 4, ul. Mikołaja Brody 12. Skład komisji: Jacek Dudyński, Zygmunt Ożogowski, Helena Izba, Beata Podmokła, Anna Mucha, Maria Becla, Adriana Jasusz, Jacek Kojder, Antoni Liput, Jolanta Ciesielska, Patryk Skłodowski.

8. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 z siedzibą w I Liceum Ogólnokształcącym, ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11. Skład komisji: Stanisław Wyganowski, Krzysztof Rzemek, Marino Janicki, Barbara Russ, Małgorzata Szafert, Jolanta Wiesława Wołyniak, Edward Burniak, Tomasz Skiba, Dominika Klementowicz, Urszula Modzelewska, Elżbieta Bińkowska.

9. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 z siedzibą w Pałacu Ślubów, Rynek Ratusz 41. Skład komisji: Monika Zamorska, Elżbieta Rzemek, Dorota Janicka, Renata Paszko, Krzysztofa Krestow, Beata Wójtowicz, Krystyna Maria Łowicka, Małgorzata Wołyniak, Małgorzata Lis, Danuta Owczarek, Jarosław Leszczyński.

10. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 6, ul. Piotra i Pawła 2. Skład komisji: Agata Kowalczyk, Antonina Rybak, Teresa Walas, Anna Kasprzak, Maria Zbęk, Dorota Balińska, Zdzisława Drecka, Krystyna Jabłońska, Roman Duda, Teresa Szabłowska, Wojciech Kasprzyk.

11. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Jana Pawła II 38 c. Skład komisji: Kazimiera Kozak-Głowacka, Edward Burniak, Elżbieta Nakonieczna, Danuta Klima, Aleksandra Czarniecka, Jolanta Wróblewska, Wojciech Koliński, Włodzimierz Michał Kuźniewski, Alina Wilk, Dagmara Polak, Eugeniusz Grocholski.

12. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Jana Pawła II 38 c. Skład komisji: Tomasz Białousz, Monika Zarazińska, Krzysztof Górecki, Piotr Minarski, Diana Kaczmarek, Danuta Janik, Dariusz Horbacz, Barbara Wilkosz, Teresa Andrzejewska, Dezyderiusz Polak, Renata Fredyk.

13. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 z siedzibą w Gimnazjum Samorządowym nr 2, ul. Bielska 5. Skład komisji: Stanisława Patreucha, Marta Kołodziej, Alicja Podmokła, Piotr Kania, Dominik Hyjek, Stanisław Maciusz, Józef Gajdecki, Grzegorz Kojder, Piotr Sikorzyński, Eugeniusz Stachowski, Aleksandra Kałużna.

14. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 z siedzibą w Gimnazjum Samorządowym nr 2, ul. Bielska 5. Skład komisji: Krzysztof Modzelewski, Bernard Bandrów, Zdzisław Chalewicz, Irena Zatylna, Bożena Mucha, Grażyna Osuch, Iwona Szułkowska, Krzysztof Klementowicz, Barbara Prabucka, Krystyna Wawrzynowicz, Kamila Bakalarz.

15. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 9, ul. Zygmunta Augusta 16 b. Skład komisji: Irena Łuczak, Paweł Brojek, Kamila Chalewicz, Dorota Konefał, Elżbieta Michalik, Jadwiga Jarmiołkiewicz, Regina Januszkiewicz, Zofia Walera, Wiesław Polak, Renata Czerwinska, Dorota Kwiatkowska.

16. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 9, ul. Zygmunta Augusta 16 b. Skład komisji: Dariusz Zawada, Kazimierz Zimirski, Krzysztof Zimirski, Jadwiga Zalwert, Danuta Woźniak, Izabela Żurek, Natalia Haniszewska, Kazimierz Mańkowski, Barbara Kozomaricz, Beata Fraś, Eugenia Wolak.

17. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17 z siedzibą w Szpitalu Powiatowym, ul. Jeleniogórska 4. Skład komisji: Bożena Chrzanowska, Arkadiusz Masz, Anatol Tanach, Celina Pabisz, Ignacy Hajdamowicz, Dariusz Mucha, Piotr Wilk, Ewa Kaczmarek, Krzysztof Adamarczuk, Radosław Stańczyk, Ewa Błażków.

18. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim, Al. 1000-lecia 30. Skład komisji: Elżbieta Zarzeczna, Przemysław Rasławski, Marian Korczak, Edward Nakonieczny, Stefania Woźniak, Teresa Dubicka, Andrzej Kozioł, Grażyna Kryś, Barbara Kojder, Genowefa Polak, Krystyna Sobczyk.