Kolejne sukcesy zawodników UKS Ilyo

Trening taekwondo
fot. istotne.pl Krzysztof Jasiński zdobył srebrny medal na turnieju Belgian Open, a Patrycja Piasecka i Grzegorz Kozioł wywalczyli kwalifikacje do mistrzostw Polski.
istotne.pl 0 zawody, taekwondo, wtf, krzysztof jasiński

Po porażce w German Open Krzysztof Jasiński zapowiedział, że z następnego turnieju wróci z medalem. Słowa dotrzymał. Zdobył srebro na belgijskim turnieju klasy A w taekwondo WTF. W finale bolesławianin uległ zawodnikowi z Holandii. Od stycznia br. Krzysztof jest w reprezentacji Polski juniorów w taekwondo olimpijskim.

W dniach 17-18 kwietnia w Bogatyni zawodnicy UKS Ilyo startowali w ostatnim turnieju eliminacyjnym do tegorocznych mistrzostw Polski, które odbędą się 17 maja w Ciechanowie. Patrycja Piasecka zajęła drugie miejsce w kategorii do 49 kg, a Grzegorz Kozioł uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii do 58 kg. Do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski Taekwondo WTF zakwalifikowało się już 5 zawodników bolesławieckiego klubu.

Od lewej: Patrycja Piasecka, Grzegorz Kozioł i Mariusz SulmaOd lewej: Patrycja Piasecka, Grzegorz Kozioł i Mariusz Sulmafot. UKS Ilyo

Następnym sprawdzianem formy naszych zawodników będzie finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM) w Taekwondo WTF, który odbędzie się 23-25 kwietnia w Końskich (woj. świętokrzyskie).