PO: kolejne spotkanie z cyklu Samorząd Café

PO: kolejne spotkanie z cyklu Samorząd Café
fot. B.org Bolesławiecka Platforma Obywatelska zaprasza mieszkańców naszego powiatu na kolejne spotkanie z radnymi.
istotne.pl platforma obywatelska, radny, samorząd

Jeśli jesteś niezadowolony ze stanu dróg i chodników, braku miejsc na parkingach, funkcjonowania szpitala, braku miejsc w przedszkolach – możesz zgłosić swoje uwagi radnym Rady Miasta i Rady Powiatu. Działacze PO złożą interpelację w Twojej sprawie.

Zarząd bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej zaprasza mieszkańców naszego powiatu na kolejne spotkanie „Samorząd Café”, które odbędzie się 17 lutego w siedzibie PO (ul. Kościuszki 8). W kameralnej atmosferze będzie można porozmawiać z radnymi partii.

Organizatorzy spotkania planują rozstawić cztery tematyczne stoliki eksperckie. Wystarczy dosiąść się do jednego z nich i opowiedzieć o problemach, jakie dotykają nas w życiu codziennym. Podczas rozmowy serwowana będzie kawa.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie wyborcom realnego wpływu na decyzje podejmowane przez władze miasta i powiatu. Przy stolikach eksperckich będzie można porozmawiać:

  • o infrastrukturze i ochronie środowiska – z Karolem Stasikiem, przewodniczącym Rady Powiatu, i Mirosławem Sakowskim, rajcą i członkiem Komisji Infrastruktury
  • o sprawach mieszkaniowych i socjalnych – z rajcą Cezariuszem Rudykiem i Jadwigą Bobek, radną Rady Powiatu
  • o bezpieczeństwie i zdrowiu – ze starostą Cezarym Przybylskim i rajcą Andrzejem Czeczutką
  • o edukacji, kulturze i sporcie – z Bogusławem Nowakiem i Ewą Ołenicz-Bernacką, radnymi Rady Miasta.

Kolejne spotkanie z radnymi – 17 marca od 17:00 do 19:00 w siedzibie bolesławieckiej PO (ul. Kościuszki 8).

(informacja MS/ii)