Concordia: Grali dla Michałka

Concordia: Grali dla Michałka
fot. Daniel Biernat Organizatorzy charytatywnego turnieju gier komputerowych zebrali ok. 250 zł na rzecz Michałka Kozaka, który stracił nogę w wypadku. W zawodach zwyciężył Jakub Suchcicki.
istotne.pl akcja charytatywna, turniej, krzemiński, krzysztof, concordia, gier, komputerowych

W niedzielę 15 marca w Galerii Concordia rozegrano wielki finał charytatywnego turnieju gier komputerowych. Uczestnicy rywalizowali w grach: „Unreal Tournament 2004” i „Juiced: Szybcy i Gniewni”. Udział w zawodach zdeklarowało ok. 30 osób, do rozgrywek finałowych awansowało kilkanaście. Zwycięzcą okazał się Jakub Suchcicki.

fot. Inet-Wlan

Organizatorzy zawodów zebrali ok. 250 zł. Dochód z turnieju przeznaczony zostanie na zakup nowoczesnej protezy dla sześcioletniego Michałka Kozaka z podbolesławieckich Bożejowic, który stracił nogę w wypadku.

Zwycięzcą turnieju okazał się Jakub SuchcickiZwycięzcą turnieju okazał się Jakub Suchcickifot. Daniel Biernat
fot. Inet-Wlan

– Bawiliśmy się świetnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy – mówi Krzysztof Krzemiński, organizator rozgrywek.

fot. Inet-Wlan

Krzysztof dziękuje Radkowi, Angelice, Mateuszowi, Robertowi z Inet-Wlan za użyczenie sprzętu, firmie LPK za ufundowanie nagród, drukarni Rotgraf za druk plakatów oraz całej Via Sudetica za wsparcie.

fot. Inet-Wlan

Aktualizacja 2009-04-14 21:20

Organizatorzy poinformowali, że podczas akcji zebrano 250 zł.

(informacja KK/ii)