Gimnazjum nr 2 najlepsze w zawodach pływackich

Pływak
istotne.pl 0 zawody, pływanie, edukacja, mosir bolesławiec

W poniedziałek 9 marca na pływalni MOSiR rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. Ekipy rywalizowały w sztafecie 10 x 40 m stylem dowolnym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z GS nr 2, która wystąpiła w składzie: Eliza Bandrów, Katarzyna Duran, Magdalena Rzeszowska, Dominika Kamińska, Karolina Mojsa, Pola Rachuna, Paulina Sudół, Marta Ciechanowicz, Edyta Ciechanowicz,Wiktoria Barowska, Dominika Rybarska i Iwona Karaban. Na drugiej pozycji uplasowały się zawodniczki z II Prywatnego Gimnazjum.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców najlepsza okazała się ekipa z GS nr 2, występująca w składzie: Piotr Liszcz, Patryk Szpila, Damian Rybarski, Kamil Wołyniak, Paweł Wujtowicz, Krzysztof Kotwica, Tomasz Czerkas, Jakub Libner, Mateusz Bienkowski,Wojciech Kus i Michał Kamiński. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z II PG, a trzecie – reprezentanci GS nr 3.