SP nr 4 podwójnym mistrzem Bolesławca w minisiatkówce „3”

Siatkarz blokuje piłkę
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec, sp4 bolesławiec

24 i 26 lutego w sali gimnastycznej SP nr 2 rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „3”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP nr 4, grająca w składzie: Monika Sandak, Eryka Baran, Anna Stępień, Edyta Koziarczyk, Emilia Szczepan i Jagoda Marcinko. Opiekunką mistrzowskiej ekipy jest Barbara Kamińska. Na drugiej pozycji uplasował się zespół gospodyń.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców mistrzostwo Bolesławca wywalczyli: Damian Gradzik, Wojciech Kutryba, Maciej Pańczak, Wiktor Maliszkiewicz, Patryk Rutkowski i Dariusz Rutkiewicz z SP nr 4. Opiekunem ekipy jest Daniel Zięba.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Drugie miejsce zajęli siatkarze z SP nr 1, a trzecie – zawodnicy z SP nr 2. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.