Spełniaj noworoczne marzenia z db kredyt!

Spełniaj noworoczne marzenia z db kredyt!
fot. deutsche bank Zakup nowego auta, sprzętu RTV, rodzinny wyjazd w góry, a może kurs językowy? Prostym sposobem na realizację noworocznych zamierzeń może być db kredyt gotówkowy.
istotne.pl bank, kredyt, artykuł, db, deutsche, sponsorowany

Kredyt gotówkowy oferowany przez db kredyt jest dostępny dla Klientów, których dochody zaczynają się już na poziomie 450 zł brutto miesięcznie. Kredyt udzielany jest w kwotach między 500 a 100 000 zł netto na okres nawet do 72 miesięcy. Bank nie wymaga żadnych zabezpieczeń ani poręczycieli. Kredyt mogą otrzymać między innymi osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, dzieło, a także emeryci i renciści. Oprocentowanie zaczyna się się już na poziomie 9,94%.

Zapraszamy do naszej Placówki w BolesławcuZapraszamy do naszej Placówki w Bolesławcu
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00

db kredyt w skrócie:

  • kredyt od 500 do100 000 zł netto,
  • udzielany na okres do 72 miesięcy,
  • minimalny dochód – od 450 zł brutto,
  • żadnych zabezpieczeń ani poręczycieli,
  • oprocentowanie już od 9,94%,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń,
  • możliwość konsolidacji zadłużenia,
  • karta kredytowa db kredyt z wydłużonym okresem spłaty (nawet do 87 dni),
  • możliwość uzyskania nagrody – bonu wartościowego w wys. 50 zł

db kredyt oferuje także kredyt konsolidacyjny przeznaczony na spłatę innych kredytów. Każdy, kto ma już kilka zobowiązań, na przykład kredyt samochodowy, pożyczkę gotówkową lub kredyt ratalny w sklepie, może – dzięki konsolidacji – nie tylko płacić jedną, niższą ratę, ale również otrzymać dodatkową gotówkę na bieżące wydatki. Ofertę db kredyt wzbogaca karta kredytowa z wydłużonym okresem spłaty (nawet do 87 dni). Każdy jej użytkownik może między innymi definiować datę zakończenia cyklu rozliczeniowego oraz dokonywać przelewów na dowolne rachunki bankowe bezpośrednio z rachunku karty.

Szybki kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny oraz karta kredytowa pozwolą nam zrealizować noworoczne plany i spełniać marzenia najbliższych, dodając nam optymizmu w te pierwsze zimowe miesiące roku.

Informacje o ofercie db kredyt dostępne są na stronie internetowej www.dbkredyt.pl, pod numerem infolinii0 801150 150 oraz we wszystkich Placówkach db kredyt. Zapraszamy do najbliższej Placówki!

Nasi profesjonalni doradcy są do Państwa dyspozycjiNasi profesjonalni doradcy są do Państwa dyspozycji
Zapraszamy do Placówki Deutsche Bank w BolesławcuZapraszamy do Placówki Deutsche Bank w Bolesławcu

Aby uzyskać szczegółowe informacje wystarczy wysłać SMS o treści DBKREDYT na numer75 783 0145 lub zadzwonić pod numer075 783 0140. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do Placówki w Bolesławcu, ul. Rynek 35.

Nasza Placówka znajduje się przy ulicy Rynek 35Nasza Placówka znajduje się przy ulicy Rynek 35

(informacja zlecona)