Szkoła Podstawowa nr 4 najlepsza w zawodach pływackich

Szkoła Podstawowa nr 4 najlepsza w zawodach pływackich
fot. MOSiR W Mistrzostwach Bolesławca Szkół Podstawowych w Drużynowych Zawodach Pływackich zwyciężyły ekipy dziewcząt i chłopców z SP nr 4.
istotne.pl mosir, pływanie, sp 4, mistrzostwa

W poniedziałek 16 lutego na pływalni MOSiR rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Drużynowych Zawodach Pływackich. Ekipy rywalizowały w sztafecie 8 x 20 m stylem dowolnym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4, która wystąpiła w składzie: Krystyna Szewczyk, Ewelina Kiepura, Marta Maczkowiak, Maja Szocińska, Anna Stępień, Anna Zając, Monika Maczkowiak i Martyna Stasiak. Na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki SP nr 2, a na trzeciej – zawodniczki z SP nr 1.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR
fot. MOSiR

W kategorii chłopców najlepsza okazała się ekipa SP nr 4, występująca w składzie: Mateusz Kwieciński, Michał Bober, Maciej Buciak, Piotr Filistyński, Filip Przyłucki, Jonasz Szkirpan,Mateusz Sulski i Tymoteusz Trąbczyński. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z SP nr 2, a trzecie ex aequo – reprezentanci SP nr 1 i SP nr 5.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR
fot. MOSiR

Dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców zakwalifikowały się do zawodów strefowych. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(informacja MOSiR/ii)