Jacek Nabożny drugi w plebiscycie „Słowa Sportowego”

Jacek Nabożny
istotne.pl 0 lekkoatletyka, jacek nabożny, bolesłavia

Zawodnik MKS Bolesłavia Jacek Nabożny w czołówce najlepszych sportowców Dolnego Śląska 2008! W plebiscycie czytelników „Słowa Sportowego” bolesławiecki lekkoatleta zajął drugie miejsce w kategorii odkrycie roku.

Jacek Nabożny, zdobywca 7 miejsca na Mistrzostwach Świata w BydgoszczyJacek Nabożny, zdobywca 7 miejsca na Mistrzostwach Świata w Bydgoszczyfot. MKS Bolesłavia

Jacek Nabożny jest jednym z najbardziej utalentowanych i utytułowanych bolesławieckich sportowców. Wywalczył siódme miejsce na lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata Juniorów w Bydgoszczy. Ma w swoim dorobku tytuły mistrza Polski w dziesięcioboju i wicemistrza kraju w siedmioboju.