Grzegorz Roman został wyróżniony!

Grzegorz Roman został wyróżniony!
fot. Krzysztof Gwizdała Kapituła Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL przyznała sześć nagród głównych i cztery wyróżnienia. W gronie wyróżnionych znalazł się nasz krajan Grzegorz Roman.
istotne.pl konkurs, roku, grzegorz roman, concordia, animator

Kapituła stowarzyszenia CAL przyznała sześć nagród głównych i cztery wyróżnienia. W zaszczytnym gronie wyróżnionych znalazł się właśnie Grzegorz Roman – za integrowanie i inspirowanie ludzi do działania. Jurorzy podkreślili, że swoją postawą bolesławianin przyczynia się do rozwoju społeczności lokalnej.

Romana do konkursu zgłosiła Jana Trawniczek, wieloletni animator życia kulturalnego w Bolesławcu. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 18-19 lutego.

Grzegorz Roman był koordynatorem dwóch cykli kulturalnych („Ona i On” oraz „Rytmiczne święta”). Od samego początku obu przedsięwzięciom patronował portal IstotneInformacje.pl.

Głosuj na Grzegorza!

Grzegorz Roman jest także kandydatem do tytułu „Człowieka Roku 2008” tygodnika „Nowiny Jeleniogórskie”. Aby zagłosować na naszego krajana, wystarczy wysłać SMS pod numer 7216 o treści PT.CR:3. Koszt SMS-a to 2,44 zł.

Wyjaśnienie

Artykuł napisaliśmy na podstawie maila Agnieszki Trawniczek. Przepraszamy za nieścisłości, które wkradły się do tekstu.

(informacja JT/ii)