Klub Bobrzanie nagradza swoich zawodników

Klub Bobrzanie nagradza swoich zawodników
fot. D. Sawczak 32 młodych zawodników trenujących w klubie Bobrzanie Bolesławiec obejrzało na żywo mecz Zagłębie Lubin – Widzew Łódź. Wyjazd do Lubina był nagrodą dla wyróżniających się piłkarzy.
istotne.pl piłka nożna, bobrzanie, zagłębie lubin

We wtorek zarząd klubu MKS Bobrzanie Bolesławiec zorganizował wyjazd młodych piłkarzy na mecz Orange Ekstraklasy. 32 młodych ludzi pojechało do Lubina i obejrzało spotkanie Zagłębie Lubin - Widzew Łódź. Wyjazd był nagrodą dla wyróżniających się zawodników grup młodzieżowych Bobrzan.

Młodzi bolesławianie na trybunach stadionu Zagłębia LubinMłodzi bolesławianie na trybunach stadionu Zagłębia Lubinfot. D. Sawczak

Na mecz pojechali zawodnicy, którzy regularnie uczestniczyli w treningach i rozgrywkach obecnego sezonu. Dla większości z nich była to pierwsza okazja do oglądania meczu na żywo. Emocji nie brakowało. Przy blasku jupiterów i dopingu ponad 7 000 kibiców Zagłębie wygrało 4:2, zapewniając sobie pozycję lidera, która przybliża ich do upragnionego tytułu Mistrza Polski. Dla młodych bolesławian wyjazd był dużym przeżyciem.

(informacja i zdjęcia D. Sawczak/Bobrzanie Bolesławiec/MZ)