Agnieszka Kryspin prezentuje swoje zdjęcia

Agnieszka Kryspin prezentuje swoje zdjęcia
fot. Marcin Zabawa W PracoFFni Teatralnej przy ul. Chopina zaprezentowano kilkanaście z kilkuset prac młodej bolesławianki – Agnieszki Kryspin.
istotne.pl agnieszka, fotografia, wernisaż, kryspin

"W fotografii najbardziej interesują mnie ludzie. Najciekawsze są portrety, zdjęcia przedstawiające jakiś temat" mówi uzdolniona licealistka. Fotografuje stosunkowo od niedawna, bo dopiero od 10 miesięcy. Niemniej nie wyklucza tego, że jej obecna pasja stanie się jej profesją. Myśli o podjęciu studiów w studium fotograficznym w Warszawie. Albo o germanistyce. Oprócz fotografii – jak przyznała – interesuje się po trosze wszystkim. "Jestem w grupie tancerzy ognia Chimera. Dość głośno robi się o nas ostatnio" opowiada artystka. Grupa istnieje od roku. Coraz częściej występuje. "To jest to, co nas pasjonuje, taniec z ogniem" dodaje Agnieszka Kryspin.

Zdjęcia Agnieszki KryspinZdjęcia Agnieszki Kryspinfot. Marcin Zabawa

To jej pierwsza wystawa. W PracoFFni Teatralnej można zobaczyć kilkanaście z kilkuset zdjęć, jakie zrobiła artystka. Nie są to jednak zdjęcia wybrane według jakiegoś klucza. "Wybierałam zdjęcia najlepiej oceniane na stronach internetowych" przyznaje bolesławianka. "Dopiero sie rozkręcam" dodaje Agnieszka Kryspin i zapowiada większą wystawę we wrześniu.

Zdjęcia Agnieszki KryspinZdjęcia Agnieszki Kryspinfot. Marcin Zabawa

Wystawę zorganizowano w ramach projektu OPEN ART Przestrzeń Bolesławiec 2007 dofinansowanego przez Gminę Miejską Bolesławiec.

(informacja GA, zdjęcia MZ)