Pogoda i galeria zdjęć są dostępne w Boleslawiec.org

Pogoda i galeria zdjęć są dostępne w Boleslawiec.org
fot. B.org Od dzisiaj na portalu Boleslawiec.org prezentujemy prognozę pogody. Od kilkunastu dni działa galeria zdjęć.
istotne.pl istotne.pl

Kilkanaście dni temu uruchomiliśmy galerię zdjęć, do której każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać swoje fotografie. W tej chwili w galerii jest ponad 150 zdjęć i z każdym dniem ich przybywa. Użytkownicy narzucili wysoki poziom artystyczny i techniczny fotografii, co jest zapewne konsekwencją tego, że z portal Boleslawiec.org przeznaczony jest dla dojrzałych czytelników.

Najnowszą atrakcją serwisu jest profesjonalna prognoza pogody, którą uruchomiliśmy dzisiaj. W odróżnieniu od innych amatorskich systemów, nie prezentujemy tylko aktualnych warunków pogodowych i niezbyt dokładnych przewidywań, ale publikujemy pełną, rzetelną prognozę na dzień, noc i dzień kolejny. Sprawdzalność prognozy emitowanej w serwisie Boleslawiec.org przekracza 90%.

Serwis Boleslawiec.org oferuje usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do tworzenia serwisu gwarantuje rzetelność informacji oraz swobodę wyrażania opinii dla czytelników. Google pozycjonują serwis Boleslawiec.org na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania informacji o mieście.

(informacja KG)