Boleslawiec.org jest najpopularniejszym bolesławieckim portalem

Boleslawiec.org jest najpopularniejszym bolesławieckim portalem
fot. stat24 Serwis Boleslawiec.org jest liderem na lokalnym rynku portali internetowych. Potwierdza to niezależne badanie, w którym udział wzięły także inne strony związane z Bolesławcem.
istotne.pl portal, istotne.pl

Na początku 2008 roku miło nam jest pochwalić się kolejnym sukcesem! Portal Boleslawiec.org jest obecnie najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną stroną, która opisuje życie naszego miasta i powiatu. Potwierdza to niezależne badanie wykonywane na bieżąco przez firmę stat24/PBI. Z danych opracowanych przez tę firmę wynika, że Boleslawiec.org wyprzedził wszystkie bolesławieckie strony.

Boleslawiec.org wyprzedza wszystkie strony o Bolesławcu - potwierdza to niezależne badanieBoleslawiec.org wyprzedza wszystkie strony o Bolesławcu - potwierdza to niezależne badaniefot. B.org
Portal Boleslawiec.org najczęściej czytają ludzie w wieku od 24 do 41 latPortal Boleslawiec.org najczęściej czytają ludzie w wieku od 24 do 41 latfot. B.org

Pozostałe sukcesy roku 2007

Dzięki pomocy Towarzystwa Miłośników Bolesławca i Muzeum Ceramiki przygotowaliśmy dla Państwa nieodpłatne archiwum "Głosu Bolesławca"; gazety, która ukazywała się w latach 1992–1997. Udostępniliśmy ponad 1 500 tekstów, jakie opublikowano na łamach tego periodyku. "Głos Bolesławca" to istna skarbnica wiedzy o Bolesławcu i jego mieszkańcach w pierwszych latach III Rzeczypospolitej.

Z myślą o naszych Czytelnikach – dzięki życzliwości ks. dziekana Andrzeja Jarosiewicza, kustosza Sanktuarium Wniebowziętej Matki Kościoła – udostępniliśmy świetny widok z kamery on-line na bolesławiecki rynek.

Jako poważne medium, współpracujemy z Sądem Rejonowym w Bolesławcu w zakresie publikacji wyroków. Na naszej stronie można przeczytać, kto i za co został skazany.

W sierpniu tego roku Boleslawiec.org został zaprezentowany na antenie TVP, w programie „Dolnośląskie lato”. Dziennikarze Telewizji Polskiej zwrócili uwagę właśnie na nasz serwis i zdecydowali pokazać go pozostałym mieszkańcom Dolnego Śląska.

Boleslawiec.org to portal tworzący kulturę na najwyższym poziomie. Byliśmy patronem medialnym Gliniady, pierwszej w historii parady z miłości do gliny – wyjątkowego wydarzenia, które pokazała nawet stacja CNN. Portal jest też współorganizatorem wystaw artystycznych i konkursów.

Wspieramy młodych twórców. Serwis jest producentem kilku filmów Przemysława Filipowicza, autora m.in. „Przyjaciela”, „Portretu Ewy” czy dokumentu o Piotrze Sudole „Pan Chlebek”. Ponadto redaktor naczelny portalu Krzysztof Gwizdała wraz z Grażyną Hanaf przygotował cykl portretów filmowych „Poza codziennością”, opowiadających o niezwykłych bolesławianach (w ramach cyklu przedstawiono sylwetki: Jolanty Ajlikow-Czarneckiej, Bogusława Nowaka, Janiny Jadwigi Sarzyńskiej, Stanisława Borowskiego i Elżbiety Eisenblaetter). Kolejne portrety powstaną już wkrótce.

Jaki jest Boleslawiec.org?

Portal Boleslawiec.org charakteryzuje dbałość o szczegóły, rzetelność informacji i dobrej jakości zdjęcia. Atuty Boleslawiec.org to m.in.: profesjonalnie przygotowane wiadomości, liczne materiały wideo, szczegółowa prognoza pogody, bogata galeria zdjęć, rankingi, forum dyskusyjne, ankiety czy ogłoszenia.

Nasi Czytelnicy chętnie komentują wydarzenia opisywane na łamach serwisu. Liczba, jakość i długość komentarzy dobitnie świadczą o tym, że trafiamy do ludzi inteligentnych, których interesuje to, co ciekawego dzieje się w naszym mieście.

Korzystając z okazji, redakcja życzy Państwu wszystkiego najlepszego w roku 2008!

(informacja B.org)

Zobacz także

Ranking stat24