Maraton Układania Puzzli odbędzie się w Kruszynie

Maraton Układania Puzzli odbędzie się w Kruszynie
fot. sxc.hu Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie zaprasza miłośników puzzli do wzięcia udziału w III Maratonie w Układaniu Puzzli „MAUPa”.
istotne.pl zawody, gokis, maraton, puzzle

Impreza będzie miała charakter rozgrywanych zespołowo zawodów sportowych. Uczestnicy – amatorskie 4-osobowe drużyny złożone z pełnoletnich zawodników – układać będą kompozycje z puzzli (1500 elementów). Na zwycięzców, prócz tytułów mistrzowskich i pucharów, czekają nagrody rzeczowe.

Celem zawodów, które odbędą się 23 lutego 2008 o 17:00 w sali GOKiS-u w Kruszynie, jest popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz kształtowanie takich zdolności, jak: cierpliwość, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej. Swój udział mogą zgłosić drużyny reprezentujące instytucje, firmy oraz osoby prywatne.

Dla kibiców i publiczności wstęp będzie bezpłatny. Co więcej, ze względu na długość imprezy na miejscu czynny będzie bufet, w którym można będzie nabyć gorące dania i zimne napoje.

Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału w maratonie, GOKiS prosi o jak najszybsze zgłaszanie się, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Swoje uczestnictwo można zgłosić:

  • telefonicznie lub faksem: 075 732 14 77
  • mailowo: gokis.boleslawiec@wp.pl lub beata111124@wp.pl
  • lub osobiście: w siedzibie GOKiS-u w Kruszynie, przy ul. Głównej 8, we wszystkie dni pracujące w godz. 7:30–15:30.

O przyjęciu zgłoszenia świadczy pisemne potwierdzenie organizatora i nadanie numeru drużynie. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska członków drużyny, rok urodzenia i miejscowość oraz nazwę drużyny.

Patronem medialnym wydarzenia będzie portal Boleslawiec.org.

(informacja GOKiS w Bolesławcu z/s w Kruszynie/GA)

Zobacz także

GOKiS w Bolesławcu z/s w Kruszynie