Jeleniogórska policja wygrała turniej halowej piłki nożnej

Jeleniogórska policja wygrała turniej halowej piłki nożnej
fot. Marcin Zabawa Drużyna Komendy Miejskiej Policji z Jeleniej Góry wygrała Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. Bolesławieccy policjanci zajęli czwarte miejsce.
istotne.pl policja, turniej, komendant, piłka halowa

W sobotę w sali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn: reprezentacji komend policji z Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Lwówka Śląskiego, Liberca, Bolesławca, Zgorzelca oraz reprezentacja straży pożarnej z Żagania i drużyna radnych z Bolesławca. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. W rozgrywkach półfinałowych zagrały po 2 zespoły, które zajęły 1 i 2 miejsca w swoich grupach.

fot. Marcin Zabawa

Turniej wygrała reprezentacja Komendy Miejskiej Policji z Jeleniej Góry i to ona odebrała z rąk komendanta bolesławieckiej policji Grzegorza Chirowskiego główny puchar. Jeleniogórzanie wyprzedzili policję z Kamiennej Góry i reprezentację strażaków z Żagania. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Komedy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

Drużyny z Jeleniej Góry (górny rząd) i z Kamiennej GóryDrużyny z Jeleniej Góry (górny rząd) i z Kamiennej Góryfot. Marcin Zabawa

Wyiki meczów półfinałowych:

KMP Jelenia Góra – KP PSP Żagań 5:2
KPP Bolesławiec – KPP Kamienna Góra 1:2

Mecz o 3 miejsce:

KP PSP Żagań – KPP Bolesławiec 8:1

Finał:

KMP Jelenia Góra – KPP Kamienna Góra 2:2 (2:1 w rzutach karnych)

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju wybrano Marcina Jurkiewicza z KMP w Jeleniej Górze (zdobył 7 bramek). Najlepszym bramkarzem turnieju został Krzysztof Cisowski z KPP w Kamiennej Górze. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Mariusza Wysoczana z KP PSP w Żaganiu.

(informacja MZ)