Rockowe Anioły zagrają dla Antosia Kasperka

Rockowe Anioły zagrają dla Antosia Kasperka
fot. BOK Dochód z charytatywnego koncertu „Rock Angel” przeznaczony zostanie na leczenie 3-letniego bolesławianina, który cierpi na leukodystrofię metachromatyczną.
istotne.pl akcja, bok-mcc, koncert, pomoc

Podczas tegorocznego Przeglądu Zespołów Muzycznych „Rock Blok w BOK” organizatorzy imprezy odkryli wśród jej uczestników zakamuflowane rockowe anioły – zapalone do muzykowania i pomagania innym. Same dobre chęci jednak nie wystarczą. Aby przejść od słów do czynów, Bolesławiecki Ośrodek Kultury zwerbował Armię Rockowych Aniołów.

Armia Anielskich Szarpidrutów i Garkotłuków zstąpi do BOK z nieba 29 grudnia i zagra charytatywny koncert „Rock Angel”. Wystąpią:

  • Headshot
  • Dead People
  • Messence
  • Chimera
  • grupa w składzie: Krzysztof Sokołowski, Grzegorz Ziółkowski, Piotr Kurcio.

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie dla Antosia Kasperka, 3-letniego bolesławianina, który zapadł na leukodystrofię metachromatyczną (zahamowanie, a potem cofnięcie się w rozwoju psychoruchowym). W ciągu jednego miesiąca chłopiec przestał chodzić i mówić. W Polsce choroba jest praktycznie nieuleczalna. Jedynym ratunkiem dla Antosia jest kosztowne leczenie za granicą.

Antoś KasperekAntoś Kasperekfot. Kamila Konopnicka-Kasperek

Zaciągnij się do Anielskiej Armii BOK. Kup bilet (10 zł) i spełnij noworoczne życzenia chłopca. Jeśli natomiast chcesz pomóc już dzisiaj, możesz wpłacić pieniądze na konta Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, ul. Świdnicka 53, 50-030 Wrocław:

  • Nr konta dla wpłat dowolnych: 21 1020 5242 0000 2802 0127 9512, koniecznie z dopiskiem „dla Antoniego Kasperka”
  • Nr konta dla wpłat 1% podatku: 72 1020 5242 0000 2602 0165 5828, koniecznie z dopiskiem „dla Antoniego Kasperka”.

(informacja BOK/GA)