Gimnazjum nr 2 jest mistrzem Bolesławca w szachach

Gimnazjum nr 2 jest mistrzem Bolesławca w szachach
fot. B.org W Mistrzostwach Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Szachach najlepsza okazała się czteroosobowa reprezentacja Gimnazjum Samorządowego nr 2. Organizatorem rozgrywek był MOSiR.
istotne.pl mosir, gimnazjum, mistrzostwa, szachy

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Szachach, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozegrano 13 grudnia w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec. W szachowej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Gimnazjum Samorządowego nr 2.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Zwycięzcy mistrzostw wystąpili w składzie: Kamila Chrobot, Mateusz Chrobot, Mateusz Kubuś i Adam Lisiecki. Opiekunem drużyny jest Grzegorz Wołoszyn.

fot. MOSiR

Drugie miejsce zajęło I Prywatne Gimnazjum. Wicemistrzowie grali w składzie: Aleksandra Bojanowska, Mikołaj Dziugieł, Dawid Permus i Mikołaj Weigt. Opiekunką zespołu jest Maria Nowacka.

Na trzeciej pozycji uplasowała się reprezentacja Gimnazjum Samorządowego nr 3 w składzie: Patrycja Matusiewicz, Paulina Kopeć, Michał Tatarek i Marcin Stelmaszek. Opiekunem zdobywców trzeciego miejsca jest Adrian Graczyk.

Zwycięzcy rozgrywek otrzymali puchar i dyplom. Pozostałe zaś drużyny – dyplomy. Mistrzostwa rozegrano w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży 2007/2008.

fot. MOSiR
fot. MOSiR

(informacja MOSiR/GA)