Wystawa zdjęć z Gliniady jest już w Opałkowej Chacie

Wystawa zdjęć z Gliniady jest już w Opałkowej Chacie
fot. B.org 30 świetnych zdjęć z Glinoludami w rolach głównych oglądać można w Opałkowej Chacie. Ci, którzy do tej pory nie widzieli tych fotografii, i ci, którzy chcieliby je zobaczyć ponownie, mogą zwiedzać wystawę jeszcze przez kilka tygodni.
istotne.pl wystawa, chata, fotografia, gliniada, opałkowa

Wernisaż wystawy zdjęć z I edycji Parady z Miłości do Gliny odbył się 14 października w Piwnicy Paryskiej. Teraz 30 zdjęć z Gliniady, wyróżnionych przez kapitułę konkursu fotograficznego Via Sudetica i Boleslawiec.org, zaprezentowano w Opałkowej Chacie.

Zdjęcia z gliniady oglądają w Opałkowej Chacie ludzie przejeżdżający przez BolesławiecZdjęcia z gliniady oglądają w Opałkowej Chacie ludzie przejeżdżający przez Bolesławiecfot. Borg

Wśród fotografii znajdują się również te, które nasi Czytelnicy uznali za najlepsze: „Big Star” Krzysztofa Łukasiewicza, prace Marcina Mazurkiewicza, „Wenus” Beaty Dudyńskiej i „Dwie lale” Pavliny Stefańczyk. Ekspozycję można będzie zwiedzać w Opałkowej Chacie przez kilka tygodni. Później zdjęcia zostaną wystawione w Łaziskach – w Niebieskim Buraku.

Pierwsza edycja Gliniady zakończyła się sukcesem. Portal Boleslawiec.org był patronem medialnym wydarzenia i współorganizatorem październikowego wernisażu w Piwnicy Paryskiej. Kolejna Parada z Miłości do Gliny – już w sierpniu. Glinoludy wszystkich krajów łączcie się!

(informacja GA)