Kolejne sukcesy odnoszą siatkarki UKS „Volley”

Siatkarki blokują piłkę
fot. istotne.pl Siatkarki UKS „Volley” Bolesławiec rozegrały w miniony weekend mecze III Ligi Kobiet i Ligi Kadetek. W obu spotkaniach nie straciły ani jednego seta, pokonując zarówno MGLKS Sobieski Oława, jak i MKS Pogoń Góra 3:0.
istotne.pl 0 mecz, turniej, uks, volley bolesławiec

W Oławie, w pierwszej kolejce rozgrywek, podopieczne Waldemara Kowalskiego wygrały 3:1. Natomiast w minioną sobotę bolesławianki nie dały żadnych szans przeciwniczkom z Sobieskiego. Wygrały jeszcze pewniej 3:0 (25:15; 25:20; 25:19). Nasze siatkarki były świetne w każdym elemencie gry: zdobyły 33 punkty w ataku i aż 12 w bloku. Taka forma zawodniczek Volleya pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

W sobotnim spotkaniu Volley zagrał w składzie: Sylwia Michalska, Anna Kowalska, Joanna Naglik, Marta Wojdyła, Anna Kowalska, Magda Kozłowska, Ula Bachusz (libero) oraz Anna Prytycka, Kamila Duru, Martyna Ochocka i Patrycja Dopieralska.

Jeszcze większą przewagę nasze siatkarki uzyskały w niedzielę. UKS „Volley” grał w Górze, i to w dużej mierze w rezerwowym składzie. Mimo to bolesławianki rozprawiły się z kadetkami Pogoni w niecałą godzinę. Poszczególne sety zawodniczki Volleya wygrały do 12, 6 i 17.

W niedzielę bolesławianki wystąpiły w składzie: Kamila Duru, Karolina Damian, Martyna Ochocka, Joanna Naglik, Magda Kozłowska, Marta Wojdyła, Ula Bachusz (libero) oraz Sylwia Michalska i Anna Kowalska.

8 grudnia UKS „Volley” będzie gospodarzem meczu Ligi Kadetek z Trzebnicą. Spotkanie odbędzie się w Nowogrodźcu, w sali tamtejszego gimnazjum o godz. 12:00. 9 grudnia natomiast bolesławianki znów pojadą do Góry, tym razem na mecz III Ligi Kobiet. Zapraszamy!